• Šoubiz
  • Sam Smith rozdelil verejnosť svojím telom: Naozaj sa môžu vyzliekať len chudí ľudia?

Sam Smith rozdelil verejnosť svojím telom: Naozaj sa môžu vyzliekať len chudí ľudia?

Sam Smith rozdelil verejnosť svojím telom: Naozaj sa môžu vyzliekať len chudí ľudia?

Sexualita nie je len pre chudých a heterosexuálnych ľudí.

Obľúbený popový spevák Sam Smith vydal pred pár dňami nový videoklip k skladbe I am Not Here To Make Friends. Pieseň sa fanúšikom páči a vyvoláva pozitívne reakcie. Čo však vyvolalo veľký ohlas a rozporuplnú odozvu je samotný videoklip. Ten ľudia označujú za veľkú dávku kontroverzie. Sam Smith sa v poslednom období oblieka veľmi extravagantne, podľa niektorých až vulgárne a nevkusne. Spevák sa však s novým štýlom a celkovým prejavom stotožňuje a cíti sa takto dobre.

Práve Samove kostýmy v spomínanom videoklipe rozdelili ľudí na dva tábory. Jedni hovoria, že sú zo speváka absolútne znechutení a dožadujú sa Sama Smitha z roku 2014, kedy vyzeral chudšie a obliekal sa elegantne. Odmietajú veriť, že takto teraz vyzerá ich obľúbený umelec. Nepáči sa im, že spevák, ktorý v poslednom období pribral, sa oblieka do kostýmov, ktoré odhaľujú jeho telo.

Druhý tábor sa speváka zastáva a všetkým, ktorí jeho obliekanie a prejav kritizujú, odkazuje, že tým len ukazujú, akí sú homofóbni. A nielen to. Fakt, že ho kritizujú za kostýmy, v ktorých ukazuje telo, označujú za body shaming a diskrimináciu obéznych ľudí. „Sexualita nie je len pre chudých a heterosexuálnych ľudí,“ odkazujú spevákovi fanúšikovia všetkým jeho hejterom.

Zábery Sama Smitha vo videoklipe k pesničke "I am not here to make friends".

Zdroj: Instagram/samsmith

Spevák Sam Smith.

Zdroj: Instagram/samsmith

Najnovšie videá