Móda z Grammy: Speváčke trčala zo šiat iba hlava, no keď ich zhodila...

Móda z Grammy: Speváčke trčala zo šiat iba hlava, no keď ich zhodila...
Zdroj: Profimedia.sk

Každý s napätím očakával, čo ukáže.

V nedeľu večer (5. februára) sa v Los Angeles uskutočnil v poradí 65. ročník odovzdávania hudobných cien Grammy. Titul kráľovnej večera právom získala speváčka Beyoncé.

Štyridsaťjedenročná americká interpretka premenila deväť nominácií na štyri gramofónové sošky. Celkovo má už 32 zlatých gramofónov, čo je rekord v 65-ročnej histórii týchto ocenení. Neuspela však v kategórii album roka, v ktorej triumfoval britský spevák Harry Styles.

VIAC TU: GRAMMY SÚ ROZDANÉ. ODOVZDÁVANIE CIEN BOLO SAMÉ PREKVAPENIE!

I keď Grammy sú nepochybne hudobnou udalosťou roka, módnych kritikov a milovníkov outfitov zaujímalo najmä dianie na červenom koberci. V losangelskej aréne, kde sa odovzdávanie cien konalo, sa to len tak hemžilo hviezdami. Nechýbali speváčky J Lo, Adele, Lizzo, Taylor Swift či Camila Cabello, spevák Harry Styles či Pharrell Williams, Sam Smith, modelka Heidi Klum, čerstvá mamička Paris Hilton či herec Dwayne Johnson.

Konkrétne Lizzo prišla v tajomnom modeli, z ktorého jej trčala iba hlava. Kabát s kapucňou vyzeral ako hromada oranžových kvetín. Ten následne zhodila a pod ním mala oranžové korzetové šaty.


POZRITE SI BOHATÚ FOTOGALÉRIU Z GRAMMY 2023 A HLASUJTE ZA KRÁĽOVNÚ VEČERA!

Pozrite si tiež video, v ktorom si kráľovná večera Beyoncé prevzala ocenenie:


Galéria

Zdieľať

Najnovšie videá