Toto je ona: Žena, ktorá pripravila o panictvo princa Harryho, teraz prehovorila

Toto je ona: Žena, ktorá pripravila o panictvo princa Harryho, teraz prehovorila
Zdroj: Profimedia.sk

Tajomstvo držala viac ako dvadsať rokov.

Princ Harry nedávno vydal svoj memoár s názvom Spare a prezradil v ňom veľa šokujúcich informácií. Okrem iného prekvapil aj informáciou, že o panictvo prišiel v roku 2001 na poli za krčmou. Záhadnou staršou ženou, ako ju Harry opisuje, je vodička bagra, dnes štyridsaťročná Sasha Walpole. Blondínka držala tajomstvo vyše dvadsať rokov. Sasha mala vtedy devätnásť a Harry len šestnásť rokov. Pre britský denník Daily Mail priznala, že sa teraz cíti trápne, keď sa o tom dozvedel jej otec. Podľa nej bolo len otázkou času, kedy jej meno vypláva na povrch, a tak sa rozhodla, že to pre spomínaný denník objasní.

„Bol to päťminútový vášnivý sex. Deň po tom som bola doma v kuchyni a povedala som to mame, ale nepovedala som podrobnosti. Myslím, že odpovedala len ‚OK‘. Verila mi, vedela, že užívam tabletky,“ prezradila. „Myslel som, že sme to povedali aj otcovi, ale teraz si uvedomujem, že ma nepočúval, pretože nechcel počuť o tom, čo robí jeho dospievajúca dcéra,“ dodala. Podľa Sashy to bola chvíľa šialenstva a v tom čase si to užili. Princ Harry ju nekontaktoval a nepredpokladá, že bude.

TIP: Padlo meno! Princ Harry prezradil, kto ho zradil

Harry svojou autobiografiou vyvolal obrovské vášne a ľudia sa pýtajú, či bolo nutné zverejniť až také detaily zo svojho života. Mnohí mu nerozumejú, prečo hovorí, že miluje svoju rodinu a pritom na mnohých jej členov, ako na vlastnom otcovi a bratovi, nenechal nitku suchú.

My sme sa pýtali uznávaného slovenského neuropsychológa Roberta Krauseho, ako vníma takéto konanie z psychologického hľadiska. Len málokto by si všimol to, čo odborník. Sledujte video:

Rozhovory s princom Harrym si môžete pozrieť exkluzívne na Voyo!

Rozhovor s názvom Princ Harry: Vlastnými slovami viedol renomovaný americký moderátor a novinár Anderson Cooper.

Rozhovor s princom Harrym viedol známy moderátor a novinár Tom Bradby, s ktorým sa vojvoda zo Sussexu pozná viac než 20 rokov.

Zdieľať

Najnovšie videá