• Šoubiz
  • Horúca novinka Markízy: V hlavnej úlohe Alžbeta Ferencová!

Horúca novinka Markízy: V hlavnej úlohe Alžbeta Ferencová!

Horúca novinka Markízy: V hlavnej úlohe Alžbeta Ferencová!

Odľahčený kriminálny seriál sa bude odohrávať v Chorvátsku, obľúbenej dovolenkovej destinácii mnohých Slovákov a Čechov.

Televízie Markíza a Nova pripravujú nový slovensko-český odľahčený kriminálny seriál z vizuálne príťažlivého chorvátskeho prostredia, kam státisíce slovenských a českých turistov každoročne prichádzajú na letnú dovolenku. Ústrednú dvojicu v atraktívnej novinke budú tvoriť Slovenka a Čech, pričom hlavnej ženskej role sa zhostí aktuálne mimoriadne obľúbená a talentovaná herečka, speváčka, tanečnica a modelka Alžbeta Ferencová, ktorá je známa aj pod pseudonymom Zea.

„Markíza a Nova majú v príprave množstvo nových projektov, či už do lineárneho vysielania alebo pre Voyo. Jedným z nich je aj táto zaujímavá seriálová novinka s Alžbetou Ferencovou a jej českým hereckým partnerom, ktorého meno prezradíme už čoskoro. Diváci a diváčky sa môžu tešiť na pútavé kriminálne prípady zo slnečného Chorvátska, ktoré budú odľahčené sviežim humorom,“ priblížila Silvia Majeská, programová riaditeľka TV Markíza a TV Nova.

Nový 8-dielny seriál vznikne v spolupráci s renomovanou produkčnou spoločnosťou DNA Production, za ktorou stoja producenti Rasťo Šesták a Peter Bebjak. „Tento nový projekt v sebe spája všetko, čo má divák v televíznych seriáloch rád - napätie, dobrodružstvo, humor a postavy, aké každý z nás už niekedy stretol a dokáže si predstaviť, že by sa s nimi mal o čom rozprávať. Kriminálne prípady, ktoré sa odohrávajú v krásnom prímorskom prostredí, majú výnimočnú atmosféru a vďaka humoru a energii hlavných predstaviteľov, spolu s atraktívnymi príbehmi, je to presne to, čo chceme priniesť aj na naše obrazovky - pocit dovolenky s trochou napätia," doplnil producent seriálu Rasťo Šesták.

Väčšina natáčania seriálovej novinky bude prebiehať priamo v Chorvátsku, menšia časť tiež na Slovensku a v Česku.

žáner: komediálny kriminálny seriál // autori projektu: Tomáš Grombíř, David Musil // hlavní scenáristi: Tomáš Grombíř, David Musil, Peter Nagy // kreatívny producent: David Musil // producent DNA Production: Rasťo Šesták

PR oddelenie skupiny Markíza

Najnovšie videá