• Šoubiz
  • Módna polícia z Česko-Slovenského plesu: Sexy výstrihy a extravagantné róby

Módna polícia z Česko-Slovenského plesu: Sexy výstrihy a extravagantné róby

Módna polícia z Česko-Slovenského plesu: Sexy výstrihy a extravagantné róby

V srdci Európy vyvrcholila plesová sezóna noblesným Česko-Slovenským plesom.

Pražský Obecný dom v sobotu 11. februára 2023 už po deviaty raz hostil veľkolepý Česko-Slovenský ples. Noblesné podujatie aj tentoraz pripomenulo výnimočný vzťah oboch krajín v srdci Európy. Slávnostný večer sa po celý čas niesol v duchu pripomienky 30. výročia založenia oboch krajín - Českej republiky a Slovenskej republiky, vzájomného porozumenia a výnimočného vzťahu oboch národov v srdci Európy.

Úvod slávnostného otvorenia patril Martinovi Babjakovi, Rozhlasovému Big Bandu Gustava Broma a sláčikovej sekcii Symfonického orchestra Českého rozhlasu, ktorí zahájili Česko-Slovenský ples Kupletom toreadora z opery Carmen. Martin Babjak sa zároveň postaral o prvé prekvapenie večera, keď zahral na fujare skladbu „Dobre mu, Janíkovi” a odovzdal pódium najmladším členom Folklórneho súboru Limbora, ktorí symbolizovali nové generácie a budúcnosti oboch našich národov.

V galérii nájdete prvé oficiálne fotky z Česko-Slovenského plesu.

Galéria

Programom Česko-Slovenského plesu, v réžii Richarda Raimana, sprevádzala moderátorská dvojica Michaela Maurerová a Vladimír Kobielsky. Slávnostné úvodné predtancovanie patrilo tentoraz majstrovskému dielu Piotra Iljiča Čajkovského, Mariusa Petipua a Leva Ivanova Labutie jazero a prekvapivo svoje tanečné umenie predviedli farárka Martina Viktorie Kopecká a tanečník Marek Dědík. Hostí očarilo symbolické svetelné rozbúchanie srdca kvetinovej výzdoby na stole so zástupcami partnera charitatívnej časti plesu Be Charity Báry Nesvadbovej. Hosťom v Prahe do tanca hrali a spievali mnohí významní interpreti oboch krajín - kapela Chinaski, Lenka Filipová, Václav Neckář & Bacily, Zuzana Smatanová a Rozhlasový Big Band Gustava Broma so sólistkami Andreou Zimányiovou, Zuzanou Gamboa a Ivanou Regešovou ​​a mnoho ďalších.

Veľkoleposť plesu potvrdili aj dámy, ktoré na červenom koberci ako i samotnom plese doslova zažiarli. Pozvanie prijali topmodelka Andrea Verešová, ambasádorky charity Lucia Hablovičová a Martina Šmuková, speváčky Daniela a Veronika Nízlové, herečka Andrea Růžičková, herci Marek Němec, Jan Komínek a Martin Dejdar. Aj na tento ročník zavítali zástupcovia športového života a pozvanie organizátorov prijali bývalý futbalový reprezentant Tomáš Rosický s manželkou, moderátorkou a bývalou modelkou Radkou a bývalý hokejový reprezentanti Patrik Eliáš s manželkou Petrou a Alexander Salák s manželkou Michaelou.

Hlasujte za najlepšie oblečenú dámu na plese v našej ankete:

Najnovšie videá