Fotka hovorí za všetko. Tomáš Bezdeda bude otec, zareagovala aj Adela

Fotka hovorí za všetko. Tomáš Bezdeda bude otec, zareagovala aj Adela
Zdroj: Instagram/tomas_bezdeda

Gratulujeme!

Tomáš Bezdeda (37) a jeho polovička Ivana (23), ktorá je taktiež zo Žiliny, si v sobotu (11. marca) povedali áno v kruhu svojich najbližších.

Krásna nevesta uverejnila prostredníctvom príbehu na Instagrame záber, na ktorom sú už v chomúte. 

​Na svadbe nechýbal ani spevák Miro Jaroš, ktorý bol spolu s Tomášom v speváckej súťaži Slovensko hľadá SuperStar.​ Na Facebooku uverejnil video, na ktorom mladomanželia kráčajú od oltára po tom, ako sa zosobášili. „Nech sa ľúbite, krásy aj radosti života spolu zvládate a ste šťastní. A nezabudnite, čo povedal pán farár - Žena vždy vie, čo treba,“ napísal do popisu. Podľa lokácie sa obrad uskutočnil v Evanjelickom kostole v Žiline.

Mladomanželia sa netešia len zo svojej svadby, ale aj zo spoločného potomka, ktorý je na ceste. V komentároch sa objavujú komentáre, ktorými Tomášovi a Ivane gratulujú.

Následne neskôr zverejnil svadobný záber aj Tomáš. „Budem ťa milovať navždy,“ napísal v popise fotografie a dodal: „Ste moje všetko“. Snímku okomentovala aj Adela Vinczeová. „Jéééj, Toško, to je nádhera. Nech ste vždy šťastní,“ zablahoželala moderátorka a porotkyňa Let's Dance, ktorá v minulosti tvorila pár s Tomášom Bezdedom.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Bezdeda (@tomas_bezdeda)

Zdieľať

Najnovšie videá