• Šoubiz
  • Fanúšikovia telenoviel smútia: Zomrela hviezda z Esmeraldy

Fanúšikovia telenoviel smútia: Zomrela hviezda z Esmeraldy

Fanúšikovia telenoviel smútia: Zomrela hviezda z Esmeraldy

Česť jeho pamiatke.

Fanúšikovia telenoviel smútia! Vo veku 98 rokov v sobotu 11. marca 2023 zomrel v Mexico City mexický herec Ignacio López Tarso, známy v našich končinách hlavne ako verný spoločník nevidiacej Esmeraldy - Melesio v telenovele Esmeralda.

Posledný týždeň bol umelec hospitalizovaný v nemocnici pre zápal pľúc a črevnú chrípku. Ignacio bol jedným z najznámejších mexických hercov s bohatou kariérou vo filme, divadle a televízii. Hral vo viac ako päťdesiatich filmoch.

FOTO:  Televisa

​V našich končinách sme ho mohli vidieť napríklad v už spomínanej Esmeralde, telenovele Sila osudu, no aj v seriáli More lásky, kde hral po boku Maria Cimarra, hviezdy telenovely Skrytá vášeň a aktuálneho účastníka tanečnej šou Let's Dance.

„Nebo získalo veľkú hviezdu. Stratili sme veľkého herca, skvelého človeka, spoločníka, otca, dedka, priateľa. Navždy budem spomínať na dlhé hodiny rozhovorov a smiechu. Môj Melessio, budeš mi veľmi chýbať. Tvoja malá kráľovná,“ napísala na sociálnej sieti zronená predstaviteľka Esmeraldy, herečka Leticia Calderón.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lety Calderón (@letycalderon79)

„Don Ignacio Lopez Tarzo, vždy budem vďačný za to, že som mal tú česť mať na javisku takého kolegu, ako ste vy,“ zaspomínal si na zosnulého umelca na Instagrame Mario Cimarro.

Česť jeho pamiatke.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Mario Cimarro (@mariocimarro)

Najnovšie videá