Zbyněk prehovoril o Sabine po rozchode! Nečakaná reakcia

Zbyněk prehovoril o Sabine po rozchode! Nečakaná reakcia
Zdroj: Profimedia.sk

Sabinu stretol v spoločnosti Makhmuda Muradova.

Zbyněk Vlček sa rozchodom so Sabinou Karáskovou evidentne nezapodieva. Aj keď táto dvojica patrila medzi favoritov v šou Love Island a hovorili dokonca aj o spoločnom bývaní, krátko po tom, ako prišli späť do Česka, sa ich cesty rozdelili.

Sabina sa zapozerala do bývalého partnera Moniky Bagárovej, Makhmuda Muradova, a kým najskôr sa o ich vzťahu len šepkalo, dnes aj bez ich vyjadrenia je všetkým jasné, že ich nespája len kamarátstvo. Zbyněk sa pre extra.cz vyjadril, ako to vníma s odstupom času a nečakane sa Machovi poďakoval.

Galéria

​„Vďaka nemu som zistil, aká ona je, takže ja mu ďakujem. Od tej doby, čo sa všetko stalo, už nie sme vôbec v kontakte. Nenapísali sme si, ani sme sa my dvaja nevideli,“ objasnil, či sú so Sabinou v kontakte.

Napriek tomu, že jej prítomnosť rozhodne nevyhľadáva, svet je malý a stretol ju práve s Makhmudom. „Zhodou náhod som ich stretol teraz dva víkendy po sebe. Na turnaji KSW v Liberci a víkend nato na galavečere Boxu bez rukavíc. My sme však s Machom kamoši, prišiel za mnou, povedal mi čau a podal mi pästičku,“ dodal s humorom Zbyněk.

Zdieľať

Najnovšie videá