Katka Jakeš takéto fotky nezverejňuje! Záber s mužom jej života

Katka Jakeš takéto fotky nezverejňuje! Záber s mužom jej života
Zdroj: Instagram/katka.jakes

Fanúšikovia boli viac než prekvapení.

Katka Jakeš prekvapila všetkých svojich fanúšikov. Napriek tomu, že je na Instagrame naozaj aktívna a sleduje ju tam viac ako 94-tisíc ľudí, súkromie si dobre stráži. Prvorodenú dcéru Izabelku, ktorá čochvíľa oslávi štvrté narodeniny, neukazuje do tváre a manžel sa svetu sociálnych sietí absolútne vyhýba.

Teraz však urobila veľkú výnimku a zverejnila ich krásny spoločný záber. K fotke, na ktorej sa objímajú, napísala, že sú 11 rokov spolu. Neskôr v otázkach a odpovediach vysvetlila, prečo sa manžel na jej Instagrame neobjavuje:

„Nie každý chlap je nastavený na insta život a ja to rešpektujem (dokonca som tomu rada). My žijeme reálny život so všetkým, čo k tomu patrí. Ak hľadáte profily dokonalých rodiniek, tu asi neobstojím, ale verím, že si tu nájdete aj iné zaujímavé témy,“ napísala na svojom profile.

Dvojica sa teší na druhý prírastok do rodiny a momentálne si už niekoľko týždňov užívajú slnko a pohodu v exotickom Thajsku. Ako však prezradila na Instagrame, tak sa im pobyt na ostrove Ko Samui už pomaly kráti. 

Zdieľať

Najnovšie videá