• Šoubiz
  • Česká herečka na premiére prekvapila: Drsné podmienky na nakrúcaní

Česká herečka na premiére prekvapila: Drsné podmienky na nakrúcaní

Česká herečka na premiére prekvapila: Drsné podmienky na nakrúcaní

Ako to všetko dokázala zvládnuť?

Tereza Ramba je jednou z hlavných hviezd nového filmu Buď chlap!. Česká herečka sa objavila na slovenskej premiére a prezradila ako, zvládla natáčanie, keďže ešte stále dojčí. Bolo to pre jej rodinu logisticky určite veľká výzva, ktorú nakoniec zvládli.

Film sa nakrúcal aj vo Vysokých Tatrách a práve tam mala herečka maminu s oboma deťmi. V rozhovore štábu Smotánky prezradila, čo bolo pre ňu najväčšou výzvou a ako si poradila s drsnými podmienkami na nakrúcaní. Okrem iného musela absolvovať pobyt v ľadovej vode a potopenie do bahna.

O filme Buď chlap!

Dobrodružná komédia o jednom stretnutí, ktoré zmení životy viacerých. Jakub Prachař, Tereza Ramba a Ondřej Sokol v úlohách, v akých ich diváci ešte nevideli.

Pavlovi tiahne na štyridsiatku, ale ešte nie je celkom dospelý. Žije si spokojný život v „mama hoteli“, pracuje ako fotograf na priemerných zákazkách a chýba mu odvaha robiť to, čo by ho v živote naozaj bavilo. Všetko sa však zmení, keď na jednej akcii náhodne stretne svoju detskú lásku Terezu a prežije s ňou dobrodružnú noc.

Tereza však nie je pripravená opustiť život úspešnej manažérky a budúcej majiteľky prosperujúcej rodinnej firmy kvôli niekomu, koho nepovažuje za skutočného muža. Preto sa Pavel rozhodne odísť do výcvikového tábora v Tatrách s cieľom stať sa práve takýmto mužom.

Horský tábor vedie Weisner, bývalý príslušník námorníckej pechoty, ktorý učí vzťahových zúfalcov nielen ako zvádzať ženy, ale aj ako prežiť v divočine, ako čeliť výzvam, jednoducho ako sa stať mužom, ktorého chce každá žena. Pavol teda musí prekonať sám seba, aby sa z neho stal „muž“, po ktorom Tereza túži...

Jakub Prachař a Tereza Ramba ako dvojica, ktorá dostane druhú šancu na život, Ondřej Sokol ako skúsený príslušník námornickej pechoty Weisner. V ďalších úlohách sa predstavia Sabina Remundová, Ester Geislerová, Ivana Chýlková, Igor Bareš, Naďa Konvalinková, David Prachař, Jakub Jenčík, Ondřej Veselý, Filip Novák a ďalší.

Scenár napísal a film režíroval Michal Samir, režisér populárnej minisérie Iveta. Film produkujú Monika a Jan Schwarczovci, ktorí v roku 2021 produkovali úspešný film Matky. Hudbu zložil Jiří Burian (Lajna) a strihačom filmu je  František Svěrák (Betlehemské svetlo, Matky).

Najnovšie videá