• Šoubiz
  • Veľké vysvetlenie po rokoch: Ben Affleck konečne povedal, ako to bolo

Veľké vysvetlenie po rokoch: Ben Affleck konečne povedal, ako to bolo

Veľké vysvetlenie po rokoch: Ben Affleck konečne povedal, ako to bolo

Jeho vyjadrenie znepokojilo fanúšikov.

Ben Affleck po rokoch objasnil niekoľko vecí. V rozhovore pre The Hollywood Reporter, ktorý zverejnili vo štvrtok, sa vrátil ku svojim kontroverzným vyjadreniam na adresu bývalej manželky Jennifer Garner, ktoré v roku 2021 šokovali celý svet.

Herec sa priznal, že v čase, kedy robil ten rozhovor, sa necítil dobre, bol zraniteľný a nielenže to, čo povedal, nebolo správne, ale opak bol pravdou. Vtedy povedal, že sa cítil uväznený vo vzťahu s Jennifer Garner a aj to bolo sčasti dôvod, prečo začal piť. Pretože bol ako v pasci.

Dnes však slová vracia späť a v aktuálnom rozhovore zdôrazňuje, že bývalú manželku rozhodne nechce obviňovať z jeho pitia. „Aby bolo jasné, moje správanie je výlučne moje zodpovednosťou,“ povedal.

Galéria

​Ben ďalej dodáva, že každý je po rozvode zranený a je to náročné obdobie. „Príliš som pil, pretože čím menej sa stávaš šťastným, či už v práci alebo v manželstve, tvoj život je náročnejší a robíš veci tak, aby si zaplnil tú dieru,“ pričom rozhodne nebolo zdravé, akým spôsobom sa on vyrovnal s náročným životným obdobím.

Podľa jeho slov si vtedy novinári prispôsobili rozhovor tak, aby sa čítal a pritom zdôrazňoval, že z alkoholizmu neobviňuje svoju exmanželku.

Jeho súčasná manželka, J Lo, sa snaží, aby bol vždy sám sebou a uvoľnil sa, pretože v skutočnosti je zábavný chlapík, napriek tomu, že stále pôsobí tak vážne.

Galéria

Najnovšie videá