Bude sa Jakub Prachař ženiť? Herec odpovedal veľmi jasne

Bude sa Jakub Prachař ženiť? Herec odpovedal veľmi jasne

Tak je to pravda alebo nie?

Jakub Prachař nechýbal na slávnostnej premiére filmu Buď chlap! od uznávaného režiséra Michala Samira, ktorý si v slovenských kinách budete môcť pozrieť od 23. marca. 

Český herec tvorí pár s herečkou Sárou Sandeva. Redaktorka Smotánky sa ho opýtala, či chýry o tom, že sa bude znovu ženiť, sú pravdivé. Na otázku odpovedal veľmi jasne. Sledujte video.

O filme Buď chlap!

Dobrodružná komédia o jednom stretnutí, ktoré zmení životy viacerých. Jakub Prachař, Tereza Ramba a Ondřej Sokol v úlohách, v akých ich diváci ešte nevideli.

Pavlovi tiahne na štyridsiatku, ale ešte nie je celkom dospelý. Žije si spokojný život v „mama hoteli“, pracuje ako fotograf na priemerných zákazkách a chýba mu odvaha robiť to, čo by ho v živote naozaj bavilo. Všetko sa však zmení, keď na jednej akcii náhodne stretne svoju detskú lásku Terezu a prežije s ňou dobrodružnú noc.

Tereza však nie je pripravená opustiť život úspešnej manažérky a budúcej majiteľky prosperujúcej rodinnej firmy kvôli niekomu, koho nepovažuje za skutočného muža. Preto sa Pavel rozhodne odísť do výcvikového tábora v Tatrách s cieľom stať sa práve takýmto mužom.

Horský tábor vedie Weisner, bývalý príslušník námorníckej pechoty, ktorý učí vzťahových zúfalcov nielen ako zvádzať ženy, ale aj ako prežiť v divočine, ako čeliť výzvam, jednoducho ako sa stať mužom, ktorého chce každá žena. Pavol teda musí prekonať sám seba, aby sa z neho stal „muž“, po ktorom Tereza túži...

Jakub Prachař a Tereza Ramba ako dvojica, ktorá dostane druhú šancu na život, Ondřej Sokol ako skúsený príslušník námorníckej pechoty Weisner. V ďalších úlohách sa predstavia Sabina Remundová, Ester Geislerová, Ivana Chýlková, Igor Bareš, Naďa Konvalinková, David Prachař, Jakub Jenčík, Ondřej Veselý, Filip Novák a ďalší.

Scenár napísal a film režíroval Michal Samir, režisér populárnej minisérie Iveta. Film produkujú Monika a Jan Schwarczovci, ktorí v roku 2021 produkovali úspešný film Matky. Hudbu zložil Jiří Burian (Lajna) a strihačom filmu je  František Svěrák (Betlehemské svetlo, Matky).

Najnovšie videá