• Šoubiz
  • Toto naozaj povedala J Lo Benovi na Grammy: Ups! Speváčka aj zanadávala

Toto naozaj povedala J Lo Benovi na Grammy: Ups! Speváčka aj zanadávala

Toto naozaj povedala J Lo Benovi na Grammy: Ups! Speváčka aj zanadávala

Herec prehovoril, ako to v skutočnosti bolo. To sa podržte.

Jednou z tém, o ktorých sa ešte niekoľko dní po odovzdávaní najprestížnejších hudobných cien Grammy hovorilo, bola dvojica J Lo a Ben Affleck. Šesťdesiaty piaty ročník sa uskutočnil 5. februára v Los Angeles.

Päťdesiatročný americký herec vtedy zaplavil internet svojím unaveným a unudeným výrazom tváre, ktorý mal (takmer) počas celého večera. Mal však aj svetlé momenty.

Jeho manželka ho v tom nenechala sama. Vo videu, ktoré sa šírilo sociálnymi sieťami, vidieť, ako 53-ročná americká speváčka a herečka s jemne nahnevaným výrazom tváre niečo hovorí, načo si všimla kameru a výmenu názorov ukončila s úsmevom. Po tomto incidente prehovoril odčítavač z pier. Prepis si môžete prečítať v článku nižšie.

​Teraz však prehovoril samotný herec. „Na Grammys som sa mal dobre. Šla tam moja manželka a ja som si pomyslel: ‚Bude tam dobrá hudba. Bude to zábava,‘“ povedal v rozhovore pre The Hollywood Reporter.

Ozrejmil aj samotnú situáciu, ktorú následne zachytili na kamere, a video sa stalo virálnym. „Videl som [moderátora Grammy Trevora Noaha] a povedal som si: ‚Ó, Bože.‘ Boli sme v zábere, no nevedel som, že nás točia,“ povedal Ben. „Naklonil som sa k nej a povedal: ‚Keď nás začnú nakrúcať, ja sa od teba odsuniem a vedľa teba bude sedieť Trevor.‘ A ona na to: ‚Len tu, k***a, ostaň!‘“ pokračoval Ben.

„Je to vec medzi manželom a manželkou, teda niečo z toho je. Hovorím si: ‚Dobre, kto to ide vystupovať?‘ Nie som v obraze. Moja manželka očividne áno,“ dodal herec.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa TMZ (@tmz_tv)

Najnovšie videá