• Šoubiz
  • Nečakaný príspevok od kráľovskej rodiny: Fanúšikovia jasajú

Nečakaný príspevok od kráľovskej rodiny: Fanúšikovia jasajú

Nečakaný príspevok od kráľovskej rodiny: Fanúšikovia jasajú

Všetkých prekvapili.

Na zosnulú britskú kráľovnú Alžbetu II. v nedeľu spomínal jej syn, kráľ Karol III. Bol to prvý Deň matiek oslavovaný v Británii po smrti panovníčky. Británia si Deň matiek tento rok pripomína práve 19. marca.

Dojímavý príspevok oslavujúci všetky matky bol na internete zverejnený spolu so vzácnymi fotografiami: na jednej je Karol zachytený ešte ako malé dieťa stojace v lone kráľovnej, na ďalšej snímke je usmievajúca sa kráľovná manželka Camilla stojaca za svojou matkou. Príspevok na Instagrame sprevádzal odkaz: „Všetkým matkám všade na svete a tým, ktorým dnes chýbajú ich matky: myslíme na vás a želáme vám výnimočný Deň matiek.“ Kráľovná Alžbeta II. zomrela vlani 8. septembra vo veku 96 rokov.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa The Royal Family (@theroyalfamily)

Camillina matka Rosalind Shand zomrela v roku 1994 vo veku 72 rokov po dlhom boji s osteoporózou (rednutím kostí). Vojvodkyňa Kate, manželka princa Williama a princezná z Walesu, pri príležitosti sviatku tiež zverejnila fotografie šťastných rodinných chvíľ. Prvá snímka ju zachytáva, ako sedí na strome so svojimi troma deťmi princom Georgeom (9), princeznou Charlotte (7) a štvorročným princom Louisom. Záber sprevádzajú slová: „Všetko najlepšie ku Dňu matiek od našej rodiny vašej rodine“ a červené srdce. Všetci majú na sebe bežné oblečenie a usmievajú sa do fotoaparátu.

Najnovšie videá