Prvé zábery Brucea Willisa po stanovení diagnózy: Rozplakali aj silných mužov

Prvé zábery Brucea Willisa po stanovení diagnózy: Rozplakali aj silných mužov
Zdroj: Instagram/demimoore

Herec oslavoval narodeniny a emotívne zábery všetkých položili.

Bruce Willis oslavoval narodeniny a jeho blízkych zaplavili emócie všetkého druhu. Hercova manželka Emma od zverejnenia jeho diagnózy, frontotemporálnej demencie, sa prvýkrát podelila o svoje bezprostredné pocity, ako mužova choroba ovplyvnila jej život.

„Dnes má môj manžel narodeniny. Ráno som začala plačom, ako môžete vidieť podľa mojich opuchnutých očí a zasopleného nosa. Len si myslím, že je dôležité, aby ste to videli zo všetkých strán. Vždy mi ľudia hovoria, aká som silná a ako to robím. Nemám na výber, kiežby som mala,“ zverejnila Emma emotívnu výpoveď s tým, že musí byť silná aj pre ich dve deti, ale chvíle smútku nevie zastaviť, najmä v deň, kedy má Bruce narodeniny.

K narodeninám filmovej hviezdy zverejnila aj krásne spoločné zábery a veta, že ho bude milovať navždy, hovorí za všetko.

Ku gratulantom sa pripojila aj hercova bývalá manželka a jeho deti. Napriek tomu, že oslavovali výnimočný deň, v každom príspevku a v každej gratulácii bolo cítiť veľa smútku a zármutku nad osudom, ktorý ho postretol. Emotívne zábery rozplakali aj mnohých fanúšikov slávnej rodiny, ktorí príspevky na Instagrame húfne komentovali. Slzy nezadržali ani muži. 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Demi Moore (@demimoore)

Frontotemporálna demencia

Bruce Willis trpí frontotemporálnou demenciou a nie je to liečiteľné. Rodina túto správu oznámila verejnosti v polovici februára. Minulý rok celý svet zaskočila informácia, že trpí afáziou, poruchou komunikácie. Choroba však napredovala. „Jeho stav pokročil a teraz vieme o konkrétnejšej diagnóze – frontotemporálnej demencii. Hoci je to veľmi bolestivé, je akousi útechou, že konečne máme jasnú diagnózu,“ napísala vtedy Bruceova manželka Emma s tým, že problémy s komunikáciou sú len jedným zo symptómov tohto ochorenia.

Zdieľať

Najnovšie videá