Ed Sheeran v slzách: Prehovoril o chorobe svojej milovanej manželky

Ed Sheeran v slzách: Prehovoril o chorobe svojej milovanej manželky

Spevák sa zlomil v emotívnej výpovedi.

Ed Sheeran sa zlomil, keď prehovoril o krehkom zdraví svojej manželky Cherry Seaborn a náhlej smrti svojho najlepšieho kamaráta Jamala Edwardsa v upútavke na nový dokument. Britská megahviezda (32) neskrývala emócie a pri výpovedi v aute sa rozplakala, píše Daily Mail.

Spevák nedávno prezradil verejnosti, že prepadol depresii po tom, čo jeho manželke našli nádor počas druhého tehotenstva a museli jej oddialiť liečbu, až kým neporodí. Po príchode ich druhého dieťaťa na svet jej nastavili liečbu a darí sa jej už dobre.

​V tomto náročnom období sa musel ešte vyrovnať aj so stratou blízkeho priateľa, ktorý zomrel vo februári 2022 na zástavu srdca spôsobenú užívaním kokaínu a alkoholu vo veku 31 rokov.

Eda prepadli temné myšlienky a nevedel sa z nich vymotať. Manželka mu odporučila navštíviť terapeuta, ktorý mu pomohol. Podľa jeho slov sa však musí o svoje duševné zdravie starať neustále, pretože depresia sa nedá len tak „vypnúť“.

Hviezda sa priznala aj k užívaniu drog a alkoholu. Najskôr si povedal, že veď jeho priatelia to tiež robia, tak na tom nemôže byť nič zlé. Opak bol však pravdou a rýchlo sa mu to vymklo z rúk. Aj v tomto smere ho zachránila manželka, ktorá mu počas jej prvého tehotenstva povedala, že ak jej praskne voda, či ju chce odviezť do nemocnice. A tak prestal s tvrdým alkoholom a nikdy sa viac nemieni dotknúť drog.

Najnovšie videá