• Šoubiz
  • Herec z nového seriálu Sex O'Clock: Nebol si istý, či je na chlapcov

Herec z nového seriálu Sex O'Clock: Nebol si istý, či je na chlapcov

Čo na seba prezradili hlavné hviezdy nového seriálu?

Herci z nového seriálu Sex O’Clock Maxmilián Kocek, Kryštof Švehlík a Tomas Sean Pšenička sa na premiére seriálu Sex O'Clock skvele bavili. Mladíci sa pozreli na zúbok aj rozprávkam. Hádam nám neutečú na spisovateľskú dráhu. Pozrite si, čo vymysleli, a aké problémy riešili v trinástich rokoch. 

Komediálny seriál Sex O'Clock natočený pod značkou Voyo Originál o hľadaní vlastnej identity a občas veľmi náročnom spolužití rodiny, ktorá sa po prekvapivom odhalení jedného z jej členov musí naučiť fungovať bez ohľadu na názor okolia, už nájdete na Voyo. 

Hlavným hrdinom je dospievajúci Adam, ktorý sa až doteraz zaoberal predovšetkým svojou tanečnou kariérou a pálčivou otázkou, kedy už konečne príde o panictvo. Jeho otec (Jan Révai) však prekvapivým odhalením prevráti celej rodine život naruby. Táto situácia odštartuje celý reťazec nečakaných udalostí, s ktorými si musí poradiť ako Adamova matka (Petra Bučková), tak aj babička (Jana Švandová). A to ešte nikto netuší, s čím sa bude musieť v blízkej dobe vyrovnať Adamova sestra Ema (Sára Korbelová).

​Sledujte novú epizódu Sex O'Clock každý piatok na Voyo.

Najnovšie videá