• Šoubiz
  • Nový hviezdny pár? Ak sa potvrdí tento vzťah, všetci padnú na zadok

Nový hviezdny pár? Ak sa potvrdí tento vzťah, všetci padnú na zadok

Nový hviezdny pár? Ak sa potvrdí tento vzťah, všetci padnú na zadok

Videli ich spolu na rande.

Nový hviezdny pár? Selena Gomez a Zayn Malik si vraj užili tajnú romantickú večer v New Yorku, ktorá však koniec koncov až taká tajná nebola. Ľudia, ktorí ich videli, ich nabonzovali médiám, píše Daily Mail.

O dvojici sa intenzívne klebetí po tom, čo používateľka TikToku, Klarissa Garcia, zverejnila virálne video, v ktorom povedala, že jej kamarátka pracuje v reštaurácii, kde Zayn a Selena spolu obedovali. Klarissa zverejnila správy s touto kamarátkou, v ktorých tvrdila, že sa dokonca bozkávali.

Tieto klebety teraz posilnil americký zdroj, ktorý uviedol, že ich videl držať sa za ruky. Pre Entertainment Tonight konkrétne vyhlásil: „Selena a Zayn si vyrazili von v New Yorku okolo 22.30 h. Držali sa za ruky a bozkávali sa. Väčšina personálu reštaurácie ani ľudia, ktorí tam boli, si ich nevšímali. Evidentne sa spolu cítili dobre a bolo jasné, že ide o rande.“

Daily Mail kontaktoval zástupcov hviezd, no bez reakcie.

Ako raz bude vyzerať Selena Gomez ako nevesta? Len nedávno ju zachytili pri nakrúcaní nových častí seriálu, kde mala na sebe svadobné šaty. 

Najnovšie videá