• Šoubiz
  • Hviezda TikToku († 18) sa preslávila videom, že nie je zlá šoférka. Pár dní nato zahynula pri autonehode

Hviezda TikToku († 18) sa preslávila videom, že nie je zlá šoférka. Pár dní nato zahynula pri autonehode

Hviezda TikToku († 18) sa preslávila videom, že nie je zlá šoférka. Pár dní nato zahynula pri autonehode

Len 18-ročná Kara Santorelli začiatkom marca zverejnila video, v ktorom tvrdí, že je dobrou šoférkou. „Keď sa ma snažia nazvať zlou vodičkou, ale nikdy som nikoho nezrazila a ani nemala zrážku s iným autom,“ uviedla Kara. Jej video sa stalo virálnym a malo viac ako 15 miliónov pozretí. O šesť dní neskôr TikTokerka zahynula pri dopravnej nehode, píše DailyMail.

Kara Santorelli  |  FOTO:  TikTok

​Mladučká hviezda bola 17. marca na ceste domov, keď do nej na diaľnici narazilo iné auto. Podľa floridskej polície išlo auto v protismere. Po náraze sa Karin Chevrolet vznietil. Vodiči oboch áut zahynuli na mieste nehody. 

Podľa Karinho nekrológu bolo toto 18-ročné dievča aktívne na TikToku, rado nakrúcalo videá so svojimi priateľmi a rodinou. V príspevku na Facebooku si na ňu zaspomínala aj jej teta. „Vo chvíli, keď som sa dozvedela, že moja neter odišla do neba, zomrel kus môjho srdca. Milujem tvoju krásnu dušu, Kara!“ napísala Gina Southard.

​Jej mam Lacey taktiež zverejnila srdcervúci príspevok so slovami: „Milujem ťa, Kara. Boh ma tebou požehnal.“

Karin priateľ jej na sociálnej sieti tiež venoval nádherné vyznanie: 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Diondre Cardreon (@cardreon_09)

Dávajte si za volantom pozor. Nenakrúcajte sa pri šoférovaní a plne sa venujte riadeniu vozidla. Na nepozornosť pri šoférovaní doplatili žiaľ už viacerí. Minulý rok vyvolala rozruch nehoda herečky Anne Heche, ktorá o pár dní neskôr v nemocnici podľahla ťažkým zraneniam. 

Najnovšie videá