• Šoubiz
  • Hviezdu obvinili zo sexuálneho obťažovania! Z detailov výpovedí vám bude na vracanie

Hviezdu obvinili zo sexuálneho obťažovania! Z detailov výpovedí vám bude na vracanie

Hviezdu obvinili zo sexuálneho obťažovania! Z detailov výpovedí vám bude na vracanie

Ženy opísali naozaj nechutné praktiky, ktoré vraj vykonával známy fešák, bývalý manžel modelky a otec dvojročného dieťaťa.

Bývalého manžela Emily Ratajkowski, Sebastiana Bear-McClarda, obvinili viaceré ženy zo sexuálneho zneužívania. So šokujúcimi svedectvami vyšiel von magazín Variety. Z detailov výpovedí naskakuje husia koža.

Výpovede plné detailov

Začiatkom roku 2016 vraj producent oslovil 17-ročné dievča cez Instagram a ich konverzácia viedla k neformálnemu stretnutiu v podkroví v Soho. Krátko nato dal bratom Safdieovým vedieť, že našiel perfektnú osobu, ktorá by mala hrať úlohu v ich pripravovanom filme Good Time.

Toto dievča pochádzalo z chudobných pomerov a veľmi sa tešilo, že si zahrá po boku Roberta Pattinsona. Na jej prekvapenie však, keď prišlo k nakrúcaniu jej scény, stála nahá pred takmer tuctom mužov a pred štábom. Namiesto Roberta sa vedľa nej ocitol herec, ktorý bol prepustený z väzenia predtým, ako bol najatý na tento film.

Dnes už 24-ročná žena sa pre Variety vyjadrila, že bola vydesená a jej obavy sa zhoršili, keď jej ten herec zrazu pošepkal, či by jej ho tam mohol strčiť, načo vykríkala „nie!“.

Jej výpoveď budú brať do úvahy v súdnom spore medzi Sebastianom a bratmi Safdieovými, ktorí ho minulé leto vyhodili z ich spoločnej produkčnej spoločnosti a určite zamieša kartami aj v spore medzi ním a jeho bývalou manželkou Emily Ratajkowski, s ktorou sa súdi o opatrovníctvo ich dvojročného syna Sylvestra.

Šokujúce vyhlásenie je len jedným z troch vyjadrení žien, ktoré vykresľujú Sebastiana ako predátora, ktorý lovil mladé ženy vďaka svojmu postaveniu vo filmovej produkcii.

Variety má viac ako tucet zdrojov, ktoré boli oboznámené s jeho praktikami vrátane dvoch, ktoré boli v miestnosti, keď sa tam ocitlo už spomínané 17-ročné dievča nahé. Toto dievča malo potom so Sebastianom sex a „vzťah“ dva roky.

Galéria

​Desivé veci začali vychádzať na povrch

Hovorkyňa bratov Safdieových uviedla, že tím bol oboznámený s praktikami Sebastiana v júli 2022 a okamžite podnikli kroky a ukončili s ním spoluprácu. Teraz sa bude riešiť a vyšetrovať, o čom všetkom vedeli a kto všetko z ich tímu mohol byť zapletený do tohto sporu.

Ďalšia výpoveď vznikla v auguste a vyplýva z nej, že Sebastian oslovil vtedy 18-ročné dievča pri natáčaní drámy s Adamom Sandlerom –  Uncut Gems. V tom čase bol producent ženatý s Emily a tínedžerku oslovil cez Instagram, pričom sa odvolával na svoju pracovnú pozíciu a sľúbil jej kariérne sľuby.

Žena podrobne a do detailov opísala incident, ktorý sa odohral v byte, o ktorý sa Sebastian delil s Emily. „Sebastian a ja sme sa začali bozkávať. Veci eskalovali a potom, bez môjho súhlasu, do mňa vnikol bez použitia kondómu,“ uviedla.

Podľa jej slov sa k nej správal neúctivo, hovoril, že je retardovaná a začal ju sledovať aj cez aplikáciu v jej telefóne. Producent mal takto isto cez sociálnu sieť osloviť aj 15-ročné dievča a 15-ročného chlapca.  

Emily Ratajkowski sa odmietla vyjadriť, no zdroje z jej okolia tvrdia, že ju to neprekvapuje. Ratajkowski a Bear-McClard sa zosobášili na newyorskom súde vo februári 2018 po tom, čo spolu chodili len dva týždne. Modelka a herečka teraz bojuje o výhradnú starostlivosť o ich syna Sylvestra, ktorý sa narodil v marci 2021. 

Sebastian Bear-McClard obvinenia odmieta. Evidentne nás čaká dlhý proces, kým sa obvinenia prešetria a niekto ponesie zodpovednosť. 

Najnovšie videá