• Šoubiz
  • Spevákov syn (6) je v kritickom stave v nemocnici: Spadol z piateho poschodia

Spevákov syn (6) je v kritickom stave v nemocnici: Spadol z piateho poschodia

Spevákov syn (6) je v kritickom stave v nemocnici: Spadol z piateho poschodia

Najhoršie na tom je, že oňho nemá záujem.

Šesťročný syn amerického rapera a speváka Tramara Lacela Dillarda (43), ktorý vystupuje pod menom Flo Rida, je hospitalizovaný v nemocnici v kritickom stave po tom, čo vypadol z okna apartmánu na piatom poschodí v New Jersey, informuje Daily Mail.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Flo Rida Official (@official_flo)

Zohar Dillard leží na jednotke intenzívnej starostlivosti utrpel pri páde viaceré zlomeniny, tržné poranenie pečene, vnútorné krvácanie a pľúcny kolaps.

K incidentu došlo 4. marca. Zoharova matka Alexis Adams podala žalobu na majiteľov a manažérov bytového komplexu, ale tiež stavebnú firmu či inštalatéra okien.

Podľa nej za to môžu okná na budove, ktoré predstavovali „nebezpečný stav“.

„Pre slobodnú matku dieťaťa, ktoré má špeciálne potreby, je to ako nočná mora. Srdce mám zlomené na milión kúskov. Som zdrvená, nahnevaná a snažím sa vyrovnať so skutočnosťou, že moje jediné dieťa utrpelo vážne zranenia v dôsledku úmyselnej nedbanlivosti zo strany majiteľa bytu a ďalších, ktorí neprijali potrebné bezpečnostné opatrenia,“ povedala Adams v stanovisku.

V roku 2018 povedala Alexis Adams Daily Mailu, že Flo Rida sa odmieta stretnúť so svojím synom, ktorý trpí zriedkavou poruchou mozgu a nazval ho „zlým zas**ným dieťaťom“. Okrem toho poprel, že je to jeho syn, predtým, ako test DNA odhalil zhodu 99,9 %. 

„Flo Rida videl svojho syna iba raz počas tetu otcovstva, no nechal si slnečné okuliare a otočil sa chrbtom,“ povedala vtedy Adams. „Boli v rovnakej miestnosti. Nesnažil sa Zohara ani objať. Nič. Bolo to veľmi chladné,“ dodala.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Flo Rida Official (@official_flo)

Nenechajte si ujsť Smotánku už v sobotu (1. apríla) o 18.20 h na Markíze!

Najnovšie videá