• Šoubiz
  • Prípad týranej influencerky Ráchel už rieši generálny prokurátor

Prípad týranej influencerky Ráchel už rieši generálny prokurátor

Prípad týranej influencerky Ráchel už rieši generálny prokurátor

Jej prípadom sa budú zaoberať orgány činné v trestnom konaní.

Generálny prokurátor Maroš Žilinka uviedol, že prípadom podozrenia z domáceho násilia voči mladej influencerke Ráchel Karnižovej sa budú zaoberať orgány činné v trestnom konaní. „Boj proti domácemu násiliu je dlhodobo prioritou prokuratúry,“ vyhlásil.

Podotkol, že pri domácom násilí a týraní nie je priestor na mlčanie, nevšímavosť či ospravedlnenie. Dodal, že medializovaný prípad bude dôkladne objasnený.

Ráchel ukázala, akým peklom prešla, aby varovala iné ženy

V utorok (12. apríla) zverejnila influencerka na Instagrame pravdu o jej vzťahu. Jej priateľ, Tomy Kotty, ju psychicky aj fyzicky týral. V snahe zabrániť mu, aby ešte niekomu ublížil, zverejnila fotky ako dôkaz. Na záberoch je vidieť ich spoločné správy, kde ju oslovuje tými najväčšími vulgarizmami a praje jej smrť a taktiež zachytila hrozivé modriny a krvavé zranenia po bitke, ktorú dostala.

Upozorňujeme, že zábery nie sú vhodné pre slabšie povahy a že zverejnené správy obsahujú vulgarizmy. My sme Ráchel oslovili, no nie je v stave urobiť niečo viac, ako to, že chce cez svoje konto na Instagrame odhaliť pravdu.

„Ak sa ti niečo deje podobné, odíď. Hneď. A neboj sa hovoriť, lebo toto je niečo, čo sa nemôže diať nikomu, či si muž alebo žena,“ napísala. 

Galéria

​Vyjadrenie Tomyho Kottyho

Po hrozivých fotkách, ktoré obleteli internet, sme oslovili aj samotného Tomyho Kottyho, ktorý sa nijako nevykrúcal a všetko priznal. Prečítajte si jeho vyjadrenie:

„Nebudem sa k tomu siahodlho vyjadrovať. Áno, žiaľ, je to pravda a veľmi, ani neviete ako, ma to po ľudskej a mužskej stránke mrzí. Toto, čo som spravil, je niečo, čo sa nedá ospravedlniť a nemá sa toto stávať, nikdy za žiadnych okolností. Aj preto som sa rozhodol dnešným dňom nastúpiť na liečbu, a tak ako som Ráchel veľmi miloval a stále milujem, mi to doteraz moja hlava neberie, čo sa stalo, chcem nielen jej, ale aj sebe dokázať, že sa viem zmeniť a byť lepším človekom a mužom.“

Stanovisko Televízie Markíza

Tomy Kotty v minulosti komentoval dianie v online šou Farma Xtra a objavil sa aj ako hosť v šou Bez ruže. „Televízia Markíza odsudzuje akékoľvek formy násilného správania. Takéto správanie u kohokoľvek považujeme za prekážku spolupráce,“ znie oficiálne stanovisko televízie Markíza. 

Ak ste sa našli v týchto riadkoch a ste obeťou násilia, vyhľadajte pomoc a nečakajte. Kontaktuje bezplatnú linku 0800 212 212 alebo si kliknite na web Zastavme násilie.

Najnovšie videá