• Šoubiz
  • Chuck Norris príde na Slovensko: Na tomto mieste by ste ho nečakali

Chuck Norris príde na Slovensko: Na tomto mieste by ste ho nečakali

Chuck Norris príde na Slovensko: Na tomto mieste by ste ho nečakali

Otázkou je, aká bude jeho úloha.

Na Slovensko zavíta legendárny herec a majster bojových umení Chuck Norris. Hollywoodska ikona na svojom facebookovom profile potvrdila, že v dňoch 30. júna až 2. júla 2023 bude špeciálnym hosťom multižánrového festivalu Orion, ktorý sa uskutoční v Žiline na letisku.

„Zúčastním sa na festivale v Žiline na Slovensku, už sa teším, že sa tam stretneme!“ napísal Norris v príspevku.

Keďže však nepôsobí v žiadnom hudobnom zoskupení, otázkou je, aká bude jeho úloha na festivale. O upresnenie sme požiadali priamo organizátorov podujatia. Na odpoveď čakáme, v prípade, že nemá ísť o prekvapenie, článok budeme aktualizovať.

Orion Festival má pred sebou premiérový ročník. V rozľahlom areáli letiska Žilina pri povodí rieky Váh čaká návštevníkov rozmanitý prierez hudobným a tanečným svetom na dvoch pódiách.

Na festivale vystúpia legendy ako Alphaville, Slade, Smokie či Safri Duo. Zo slovenských interpretov budú najväčšiu pozornosť pútať Paľo Habera a Team, vystúpi aj Richard Müller, Vašo Patejdl a z českých mien medzi najzvučnejšie jednoznačne patria Kabát, Wanastowi Vjeci, Tomáš Klus či legendárny Olympic.

Vtipy o Chuckovi Norrisovi už zľudoveli. Tie najznámejšie sme zhrnuli v archívnom príspevku, ktorý vznikol pri príležitosti okrúhleho jubilea herca:

Najnovšie videá