• Šoubiz
  • Exkluzívne! Mario Cimarro je už v Amerike, dcérku Brianu pokrstili

Exkluzívne! Mario Cimarro je už v Amerike, dcérku Brianu pokrstili

Exkluzívne! Mario Cimarro je už v Amerike, dcérku Brianu pokrstili

Telenovelový herec je späť v Los Angeles a nám prezradil viac.

Mario Cimarro je späť v Spojených štátoch! Herec, ktorý bol súčasťou ôsmej série tanečnej šou Let's Dance, exkluzívne pre markiza.sk prezradil, čo stihol so svojou rodinou vidieť na Slovensku, ako aj to, či sa plánuje vrátiť.

„Som doma v Los Angeles,“ odpovedala nám telenovelová hviezda, keď sme sa jej opýtali, či sa už vrátila späť do Ameriky.

​Ako nám v rozhovore povedal, mal možnosť navštíviť a užiť si niekoľko miest, spomenul napríklad Banskú Bystricu a tiež Vysoké Tatry.

Spolu so svojou partnerkou, snúbenicou Broňou Gregušovou, chceli svoju osemmesačnú dcérku Brianu aj pokrstiť, a to sa im aj podarilo. „Bol to krásny obrad,“ povedal pre markiza.sk Juan zo Skrytej vášne, ktorý 1. júna oslávi 52. narodeniny. 

„Môj život sa s Vaším nádherným Slovenskom prepojil pred piatimi rokmi, pred ôsmimi mesiacmi sa toto puto posilnilo ešte viac s malou Bree,“ povedal, čím nepochybne potešil svojich slovenských fanúšikov. 

Zároveň sľúbil, že našu krajinu navštívi v „blízkej budúcnosti“, čiže sa môže pokojne stať, že ho opäť stretnete, a to nielen v uliciach Bratislavy.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Mario Cimarro (@mariocimarro)

Pozrite si finále ôsmej série Let's Dance:

Najnovšie videá