• Šoubiz
  • Slovensko prišlo o veľký talent: Takto na Daniela Heribana spomínajú jeho priatelia

Slovensko prišlo o veľký talent: Takto na Daniela Heribana spomínajú jeho priatelia

Slovensko prišlo o veľký talent: Takto na Daniela Heribana spomínajú jeho priatelia

Smutná správa všetkých hlboko zasiahla.

V stredu 24. mája 2023 otriasla Slovenskom smutná správa. Vo veku 43 rokov zomrel obľúbený herec a hudobník Daniel Heriban. Ako prvý o odchode veľkého talentu informoval portál noviny.sk, ktorý uvádza pravdepodobnú príčinu smrti zástavu srdca.

​Na skvelého herca a človeka od rána spomínajú jeho blízki, ktorých táto správa hlboko zasiahla. Na sociálnych sieťach mu posielajú odkazy do neba. „Nemôžem tomu uveriť. Myslím na teba a tvoju drahú rodinu. Na Kamilku. Život je nesmierne nevyspytateľný. Nech tvoja bohatá duša odpočíva v pokoji a vytvára ešte veľké veci tam. Zanechal si tu toho veľa, nezabudneme,“ napísala umelkyňa Andrea Bučko.

„Minulý týždeň sme sa bavili, že dáme kávu a podebatujme o hudbe, o živote a ty tu zrazu nie si. Kamarát môj, nech ti je zem ľahká,“ napísal Yxo.

„Nechápem, neverím,“ napísal na Facebooku Danov kamarát a kolega z Hornej Dolnej, Peter Sklár. 

Obľúbeného herca si vážil aj riaditeľ markízy Matthias Settele: „Smrť Dana Heribana je šokom pre celú rodinu komediálneho seriálu Horná Dolná, ktorá sa za tie roky vytvorila medzi hercami a herečkami, produkčným tímom a všetkými fanúšikmi a fanúšičkami. Dano bol integrujúcou súčasťou úžasného hereckého štábu a jeho herecké výkony prispeli k obrovskému úspechu Hornej Dolnej, ktorá sa stala druhým najobľúbenejším seriálom v novodobej ére Slovenska. Na jeho počesť a z úcty k celému tímu odvysielame dnes večer posledné dve premiérové časti seriálu. Rodine Hornej Dolnej a Markíze bude Dano nesmierne chýbať. Nech odpočíva v pokoji. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.“

 

Galéria

Pozrite si archívnu reportáž z Reflexu

Najnovšie videá