• Šoubiz
  • Ďalší útok Kuchařovej na exmanžela Brzobohatého. Za všetko môže on!

Ďalší útok Kuchařovej na exmanžela Brzobohatého. Za všetko môže on!

Ďalší útok Kuchařovej na exmanžela Brzobohatého. Za všetko môže on!

Podľa Taťány celý škandál nafúkol práve Brzobohatý.

Tento týždeň unikli do médií utajované informácie z cirkevného súdu medzi Taťánou Kuchařovou a Ondřejom Gregorom Brzobohatým. Celé Česko a Slovensko šokoval obsah žaloby, v ktorom bývalá Miss World ako hlavné dôvody rozvodu uvádza najintímnejšie detaily, ktoré mali zostať za zavretými dverami.

Sám Brzobohatý dal českému portálu Blesk.cz rozsiahli rozhovor po tom, čo ho denník konfrontoval so získanými informáciami. Umelec v ňom ako najpravdepodobnejší zdroj uniknutých informácií uvádza práve svoju exmanželku Kuchařovú. Tá sa však rozhodla brániť a tvrdí, že na vine je práve Brzobohatý. Podľa nej si práve on na celej kauze „prihrieva polievočku“. Namiesto toho sám žalobu prepral v médiách a sám bulváru poskytol fotografie,“ tvrdí Kuchařová.

Galéria

​Na modelkine obvinenia reaguje však aj samotný portál Blesk.cz, ktorý potvrdil, že Brzobohatý mu poskytol len jednu fotografiu, a to tú, na ktorej pózuje prezlečený za ženu vedľa svojej manželky.

Otázkou teda stále zostáva, kto bulvárnym médiám poskytol fotografie Brzobohatého prezlečeného za ženu ako aj obsah cirkevnej žaloby.

Najnovšie videá