• Šoubiz
  • Trojročnú dcéru českej herečky zrazilo auto. Manžel sa zachoval ako hrdina

Trojročnú dcéru českej herečky zrazilo auto. Manžel sa zachoval ako hrdina

Trojročnú dcéru českej herečky zrazilo auto. Manžel sa zachoval ako hrdina

Doslova ju chránil vlastným telom.

Berenika Kohoutová (32) zverejnila na sociálnej sieti znepokojivú správu. Podľa jej slov do jej najbližších na priechode pre chodcov vrazilo auto. Manžel herečky a speváčky Kryštof Kubín sa zachoval ako hrdina a doslova vlastným telom chránil ich trojročnú dcéru Lolu, píše Blesk.cz.

„Bolo to tak, že Kryštof sa, samozrejme, rozhliadol, ale keď vidíte, že to auto sa blíži a vidíte, že to stihnete, tak predpokladáte, že vodič vás vidí a že zastaví. Ja neviem, čo pán vodič robil za volantom, nevieme to nikto, asi nejaká chvíľková nepozornosť. Dúfam, že to nebolo nič iné a proste do nich narazil,“ vysvetlila na Instagrame.

Berenika Kohoutová
Berenika Kohoutová  |  FOTO:  Profimedia.sk

​Manžel českej herečky okamžite zareagoval a reflexy mu evidentne fungujú na sto percent. „Kryštof je náš superhrdina. Lolu držal za ruku celú dobu a vo chvíli nárazu ju vymrštil hore a celú dobu ju držal, ustál to. Loly sa to auto však bohužiaľ nejako dotklo, ale našťastie nemá žiadne vnútorné zranenie, nemá vlastne ani žiaden škrabanec a Kryštof síce možno má, no hovorí, že nie,“ dodala.

Berenika sa poďakovala záchranárom, ktorí sa skvele postarali o jej dcéru, a všetkým za podporné správy. Trojročné dievčatko odviezli po nehode do nemocnice, kde jej urobili všetky potrebné vyšetrenia a našťastie všetko dopadlo dobre.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Berenika Kohoutová (@berenika_off)

Najnovšie videá