Trojročnú dcéru českej herečky zrazilo auto. Manžel sa zachoval ako hrdina

Trojročnú dcéru českej herečky zrazilo auto. Manžel sa zachoval ako hrdina
Zdroj: Instagram/berenika_off

Doslova ju chránil vlastným telom.

Berenika Kohoutová (32) zverejnila na sociálnej sieti znepokojivú správu. Podľa jej slov do jej najbližších na priechode pre chodcov vrazilo auto. Manžel herečky a speváčky Kryštof Kubín sa zachoval ako hrdina a doslova vlastným telom chránil ich trojročnú dcéru Lolu, píše Blesk.cz.

„Bolo to tak, že Kryštof sa, samozrejme, rozhliadol, ale keď vidíte, že to auto sa blíži a vidíte, že to stihnete, tak predpokladáte, že vodič vás vidí a že zastaví. Ja neviem, čo pán vodič robil za volantom, nevieme to nikto, asi nejaká chvíľková nepozornosť. Dúfam, že to nebolo nič iné a proste do nich narazil,“ vysvetlila na Instagrame.

Berenika Kohoutová
Berenika Kohoutová  |  FOTO:  Profimedia.sk

​Manžel českej herečky okamžite zareagoval a reflexy mu evidentne fungujú na sto percent. „Kryštof je náš superhrdina. Lolu držal za ruku celú dobu a vo chvíli nárazu ju vymrštil hore a celú dobu ju držal, ustál to. Loly sa to auto však bohužiaľ nejako dotklo, ale našťastie nemá žiadne vnútorné zranenie, nemá vlastne ani žiaden škrabanec a Kryštof síce možno má, no hovorí, že nie,“ dodala.

Berenika sa poďakovala záchranárom, ktorí sa skvele postarali o jej dcéru, a všetkým za podporné správy. Trojročné dievčatko odviezli po nehode do nemocnice, kde jej urobili všetky potrebné vyšetrenia a našťastie všetko dopadlo dobre.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Berenika Kohoutová (@berenika_off)

Zdieľať

Najnovšie videá