• Šoubiz
  • Najnepravdepodobnejšie spojenie, aké si viete predstaviť: Šoubiznis má nový pár

Najnepravdepodobnejšie spojenie, aké si viete predstaviť: Šoubiznis má nový pár

Najnepravdepodobnejšie spojenie, aké si viete predstaviť: Šoubiznis má nový pár

Zjavne si však rozumejú.

Kelis a Bill Murray tvoria pár. Podľa denníka The Sun sa dala speváčka (43) so 72-ročným hercom dokopy po tom, čo sa stretli v Spojených štátoch. Hviezdu Krotiteľov duchov cez víkend videli sledovať vystúpenia svojej novej priateľky v Londýne.

Z Kelis sa stala vdova minulý rok, keď jej manžel Mike Mora zomrel na rakovinu žalúdka vo veku 37 rokov. V roku 2021 zomrela aj bývalá manželka herca Jennifer Butler, s ktorou sa rozišiel v roku 2008.

Galéria

„Stretli sa predtým v Spojených štátoch, dali sa do reči a teraz sa stretávajú v Londýne, uviedol zdroj pre The Sun. Dvojicu tiež videli v rovnaký čas v rovnakom hoteli.

 „Čokoľvek ich spojilo a akokoľvek nepravdepodobné sa to zdá, obaja sú slobodní a bavia sa spolu napriek pomerne väčšiemu vekovému rozdielu, dodal zdroj z ich okolia.

Čo sa deje v šoubiznise?

Tento týždeň v slovenskom šoubiznise rezonovala premiéra fantasy minisérie Vedma, na ktorú prišlo množstvo známych ľudí. Medzi pozvanými nechýbali ani súťažiace z Ruže pre nevestu. Tie riešili hlavne rozchod Petrany a Tomáša.

Najnovšie videá