• Šoubiz
  • Je prehúlený a má ísť do múzea: Kali zareagoval v priamom prenose na ostrý komentár

Je prehúlený a má ísť do múzea: Kali zareagoval v priamom prenose na ostrý komentár

Kveta a Tomáš privítali v pondelkovom Teleráne speváčku Tinu a rapera Kaliho, ktorí vydali spoločnú skladbu s názvom Aj keby. Singel bude na Kaliho novom albume, ktorý vyjde na prelome novembra a decembra.

O scenár a réžiu sa postaral Michal Nemtuda. Tina sa ešte na sociálnej sieti Kalimu poďakovala za všetku starostlivosť na nakrúcaní. „Nestihneš byť hladná, smädná. Keď je nás veľa, je autobus. Všetko zariadil,“ chválila ho v Teleráne.

Tina a Kali v rozhovore prezradili, aké dostali na novinku ohlasy. Ako Kali poznamenal, komentáre, ktoré sa objavia na internete, si zvyčajne nečíta, no na jeden natrafil, a teda vôbec nebol pozitívny. „Včera mi vyskočil taký koment, kde chalanisko dal, že dal, že mám už ísť do múzea. A že toto je tuctová vec. Ešte tam bolo, že som prehúlený. Ja, čo nikdy nič... A potom tam ešte bolo, že by som s tým mal skončiť a že toto je pesnička pre ľudí, ktorí nemajú vysoko nastavenú hudobnú latku,“ povedal v priamom prenose. No ako sám povedal, sám rieši komentáre len od tých, ktorí by mu bez problémov povedali, keby nebolo niečo v poriadku.

Na záver rozhovoru naznačili, že toto nie je ich prvá a posledná spolupráca.

KALI & TINA - Aj keby

Najnovšie videá