Po 15 mesiacoch randenia tajná svadba: Obľúbený český pár sa zobral

Po 15 mesiacoch randenia tajná svadba: Obľúbený český pár sa zobral

Pozrite si fotky krásnej nevesty.

Tajná svadba v českom šoubiznise. Ondřej Brzobohatý (40) a Daniela Písařovicová (44) si v piatok večer povedali áno v Taliansku. Dvojica mala okolo seba len zopár priateľov. Na súkromný obrad si vybrali čarovné miesto v oblasti Gardského jazera.

Párik sa zasnúbil v máji na Maldivách a ani svadbu neusporiadali v rodnom Česku. „Z dlho plánovanej dovolenky v Taliansku postupom mesiacov z toho zišla naša svadba s Danielou. Zistili sme, že nie sme evidentne prví Česi, ktorým to napadlo a dnes môžeme konštatovať, že po všetkých stránkach to bolo dobré rozhodnutie. Pôvodnú dovolenkovú zostavu sme len rozšírili o najbližšiu rodinu a priateľov,“ povedal pre Blesk.cz Brzobohatý.

Podľa jeho slov si užili nielen krásne prostredie, ale aj hostinu. „V Taliansku majú jednu veľkú výhodu, aj keď len slepo zapichnete prst do jedálneho lístka, nikdy nebudete sklamaní, preto jedlo je pre Talianov svätý grál a za gastrodiletanstvo vás môžu úrady zbaviť aj svojprávnosti a občianstva. Aj preto bola hostina jedným z vrcholov dňa. Knedlíčkovú a sviečkovú nahradilo rizoto a cestoviny rozmanitých chutí,“ dodal vtipne.

Najnovšie videá