• Šoubiz
  • Česká modelka povedala áno mladému boháčovi: Svadba ako z filmu

Česká modelka povedala áno mladému boháčovi: Svadba ako z filmu

Česká modelka povedala áno mladému boháčovi: Svadba ako z filmu

Nevesta bola naozaj prekrásna.

Misska Karolína Kokešová a český podnikateľ David Snášel si v sobotu 16. septembra povedali áno. Mladomanželia zverejnili zábery, ktoré sú akoby vystrihnuté z luxusného svadobného magazínu. Nevesta bola naozaj prekrásna.

Miss Global roku 2019 a 36-ročný podnikateľ, ktorý sa príliš na verejných akciách a pred kamerami neobjavuje, usporiadala honosnú svadbu v priestoroch neslávne slávneho Čapího hnízda. Karolína mala na sebe krásne obtiahnuté šaty s hlbokým výstrihom. Ženích zvolil čiernobielu kombináciu.

David je známy viacerými podnikateľskými činnosťami. Začínal s nahrávacou spoločnosťou Mafia Records, Rytmusovi usporiadal veľkolepé turné, ktorým zarobil svoj prvý milión, spolupracoval s Andrejom Babišom a pokračoval s biznisom s LED obrazovkami, píše portál expres.cz.

Momentálne podniká s konope a podľa českých médií je zrejme najväčším pestovateľom konope u našich susedov.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Karolína Kokešová (@kokinecka)

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Karolína Kokešová (@kokinecka)

Pamätáte si na svadbu, ktorá zarobila mladomanželom milióny, no nakoniec ich zväzok netrval ani tri mesiace. Reč je o druhej svadbe Kim Kardashian, o ktorej sa podrobnejšie bavia v novom dokumente na Voyo, ktorý odhaľuje miliardový biznis jednej z najznámejších rodín na svete.

Pozrite si ukážku. 

Najnovšie videá