• Šoubiz
  • „Ak čítate túto správu, zomrela som“: Obľúbená influencerka sa rozlúčila s fanúšikmi

„Ak čítate túto správu, zomrela som“: Obľúbená influencerka sa rozlúčila s fanúšikmi

„Ak čítate túto správu, zomrela som“: Obľúbená influencerka sa rozlúčila s fanúšikmi

Prehrala svoj boj s chorobou, fanúšikov nabádala na pozitivizmus a upozorňovala, aká je prevencia dôležitá.

Influencerka, ktorá inšpirovala Britániu svojou kampaňou a odvážnym pohľadom na život počas boja so štvrtým štádiom rakoviny prsníka, zomrela. Nicky Newman zo Surrey, známa svojím krédom „chyť život za pačesy“, sa snažila naučiť ľudí, aby vyťažili každý deň na maximum.

Na jej konte na Instagrame sa objavila emotívna správa, ktorú zverejnil jej manžel. „Ak čítate túto správu, znamená to, že som zomrela. Dala som päť a pol roka, čo nie je zlé pre štvrté štádium rakoviny prsníka.“

Napriek tomu, že keď písal tento posledný odkaz a vedela, že sa blíži jej koniec, zostala verná svojmu nastaveniu mysle a snažila sa byť pozitívna. Na sociálnej sieti, kde ju stále sleduje viac ako 303-tisíc ľudí, aj vo svojom poslednom príspevku nabádala ľudí, aby žili naplno, pretože nevedia, čo ich čaká za rohom a že nemajú brať nič ako samozrejmosť.

Ak niekto s povolaním influencer chcel skutočne ovplyvniť životy svojich sledujúcich v pozitívnom zmysle slova, bola to určite Nicky. Chorobu jej diagnostikovali v apríli 2018. Hrčku si našla v sprche a hneď jej bolo jasné, že je to zlá správa.

V priebehu tohto týždňa potratila a diagnostikovali jej metastatickú rakovinu prsníka. Najhoršia správa prišla týždeň po diagnostike, pretože sa dozvedela, že ju nedokážu vyliečiť. Nicky si založila Instagram, aby sa podelila s fanúšikmi o jej cestu a inšpirovala ostatných.

Stále žila dynamickým spôsobom života, cestovala do exotických destinácií s priateľmi aj rodinou, oslavovala každý míľnik a v neposlednom rade upozorňovala fanúšikov, aká je prevencia dôležitá.

Len minulý mesiac sa Nicky podelila o pozitívne správy ohľadom liečby. Žiaľ, boj nakoniec prehrala.

„Nemyslím si, že sme pripravení počuť tie slová, myslíme si, že sme nezničiteľní a objaví sa magický liek, ale pravdou je, že všetci žijeme tento život zo dňa na deň (len sme vedeli, že naše dni sú kratšie). Tak mi, prosím, sľúbte, že si budete vážiť tých, ktorí sú okolo vás, a že tých, ktorých ľúbite, silno objímete. Chyťte život za pačesy!“

Najnovšie videá