• Šoubiz
  • Ide do basy na 30 rokov. Hercova manželka sa chce rozviesť

Ide do basy na 30 rokov. Hercova manželka sa chce rozviesť

Ide do basy na 30 rokov. Hercova manželka sa chce rozviesť

Ako dôvod uviedla neprekonateľné rozdiely.

Amerického herca Dannyho Mastersona (47), známeho z televízneho seriálu Tie roky sedemdesiate, odsúdili vo štvrtok (7. septembra) na najmenej 30 rokov väzenia za znásilnenie dvoch žien pred dvoma desaťročiami. V máji ho uznali za vinného z toho, že v rokoch 2001 – 2003 vo svojom dome vo štvrti Hollywood Hills v Los Angeles nadrogoval a znásilnil dve členky scientologickej cirkvi, do ktorej patrí aj sám. Súdna porota sa nezhodla na verdikte v prípade obžaloby zo znásilnenia tretej ženy, toto obvinenie preto odvolali. Masterson od uznania viny čakal na vynesenie výšky trestu vo väzbe.

Ako informuje portál Page Six, jeho manželka Bijou Phillips podala žiadosť o rozvod. Americká herečka (43) tak urobila v pondelok. Dátum odlúčenia však zatiaľ neuviedla, zato ako dôvod rozchodu uviedla hviezda seriálu Raising Hope neprekonateľné rozdiely. Podľa dokumentov tiež požiadala, aby Mastersonovi zamietli akúkoľvek finančnú podporu. 

Na archívnej snímke zo 7. júna 2017 Danny Masterson počas udeľovania hudobných cien CMT Music Awards v Nashville.
Na archívnej snímke zo 7. júna 2017 Danny Masterson počas udeľovania hudobných cien CMT Music Awards v Nashville.  |  FOTO:  Wade Payne/Invision/AP

​​Herec sa stal známym úlohou v „retro“ sitkome Tie roky sedemdesiate, ktorý sa vysielal od roku 1998. Stvárnil v ňom jednu z hlavným postáv popri hviezdach ako Mila Kunis či Ashton Kutcher. S Kutcherom sa znova objavil v seriáli Ranč, z ktorého ho však v roku 2017 vyradili, keď polícia v Los Angeles potvrdila, že ho vyšetruje pre obvinenia z viacerých znásilnení.

Tri ženy, ktoré žalovali Mastersona, boli členkami scientologickej cirkvi. Dve z nich uviedli, že ich jej predstavitelia odrádzali od kontaktovania polície, čo táto organizácia poprela.

Najnovšie videá