• Šoubiz
  • Sophia Loren škaredo spadla, museli ju operovať

Sophia Loren škaredo spadla, museli ju operovať

Sophia Loren škaredo spadla, museli ju operovať

Legendárnu herečku museli okamžite operovať.

Sophia Loren sa zotavuje po operácii zlomenín, ktoré utrpela pri páde vo svojom dome vo Švajčiarsku. V pondelok o tom informovala talianska tlačová agentúra ANSA.

Legendárna talianska herečka, ktorá 20. septembra oslávila 89. narodeniny, podľa médií spadla v kúpeľni svojho domu v Ženeve. Utrpela niekoľko zlomenín bedra i krčka stehennej kosti, ktoré si vyžiadali chirurgický zákrok.

Zdroj blízky herečke v rozhovore pre The Hollywood Reporter hovoril o „opatrnom optimizme“, pokiaľ ide o výsledok operácie a uzdravenie Sophie Loren, ktorú teraz čaká rekonvalescencia a následná rehabilitácia.

Medzi prvými správu o úraze Sophie Loren zverejnila na svojom webe na sociálnych sieťach reštaurácia nesúca jej meno, ktorú mala herečka tento utorok otvoriť v talianskom meste Bari. Mala sa vtedy stať aj čestnou občiankou mesta. Pre zranenie však boli všetky herečkine záväzky nateraz zrušené.

Sophia Loren sa na verejnosti naposledy ukázala 2. septembra počas prehliadky módneho domu Armani organizovanej v rámci filmového festivalu v Benátkach. Svojim filmovým fanúšikom sa pripomenula filmom Život pred sebou.

Za úlohu Cesiry z filmu Vrchárka (1960) dostala Loren v roku 1962 prestížnu filmovú cenu Oscar ako prvá herečka v neanglicky hovorenom filme. Okrem toho je držiteľkou mnohých ďalších nominácií a filmových cien (BAFTA, David di Donatello, César, Zlatý glóbus a ďalšie).

Najnovšie videá