• Šoubiz
  • Krásne slová o silnom pute chalanov z Kontrafaktu: „Nikdy sme sa nepohádali!“

Krásne slová o silnom pute chalanov z Kontrafaktu: „Nikdy sme sa nepohádali!“

Vysvetlili nám, prečo im to tak funguje.

Sobotňajší koncert vo vypredanej pražskej O2 arene stále doznieva a ako interpreti sami povedali, oni to budú ešte dlho spracovávať. Kontrafakt týmto veľkolepým koncertom prepísal históriu československej hip-hopovej scény a tesne po šou nám opísali svoje pocity.

V rozhovoroch okrem iného tiež opísali, kto ma v kapele akú úlohu a Rytmus to lepšie vystihnúť ani nemohol. V závere dodal, že za ich úspechom stojí hlavne to, že sú k sebe čestní a lojálni a naozaj nikdy sa nepohádali.

Pozrite si krásne slová aj o ich priateľstve vo videu.

Galéria

​Prípravy najväčšieho koncertu Kontrafaktu

Len pódium, na ktorom sme ich mohli vidieť, stálo viac ako 700-tisíc eur. O architektúru sa postaral dizajnér Martin Hruška, ktorý má na konte aj šou svetoznámych interpretov. Ten potvrdil, že väčšie pódium na česko-slovenskej pôde ešte nestaval. V O2 arene tak nechýbala ani LED obrazovka s veľkosťou osemposchodového paneláka či obrovské predmety, ktoré sa fanúšikom presúvali nad hlavou. Jedným z nich bol aj veľký mesiac a pôsobilo to naozaj efektne. 

Na šou pracovali ľudia z piatich krajín. Na tom, že koncert nabral svetové rozmery, sa rozhodne podieľali aj promotéri Tomáš Snášel, David Snášel a Jiří Pikrt z Mafia Records.

Galéria

​​Počas dvojhodinovej šou odzneli tie najväčšie hity. Hudobníci a producenti Tvoj Tatko Records Patrik Rytmus Vrbovský, Ego a Anys zahrali fanúšikom spolu s prídavkami 40 skladieb - medzi nimi napríklad Moji ľudia, Temeraf, Reklama na rap, Keď sa vozíme, Zlatokopky, Dáva mi, Stokujeme vonku či Deti stratenej generácie. 

Kto si nestihol kúpiť lístok na koncert v Prahe, nemusí smútiť. Šou Kontrafaktu si môžete vychutnať už 9. 2. 2024 v Bratislave v TIPOS Aréne - Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. 

Galéria

Najnovšie videá