• Šoubiz
  • Neskutočné: Odpadnete, odkiaľ prileteli títo fanúšikovia na koncert Kontrafaktu

Neskutočné: Odpadnete, odkiaľ prileteli títo fanúšikovia na koncert Kontrafaktu

Pre jeden koncert merali neuveriteľne dlhú cestu.

Pred koncertom Kontrafaktu vo vypredanej O2 arene v Prahe sme vyspovedali niekoľko fanúšikov legendárnej slovenskej skupiny a zaujímalo nás, prečo prišli do hlavného mesta Česka a čo ich s Kontrafaktom spája.

Mnohí nás prekvapili a niektorí svojou náklonnosťou ku kapele dojali aj samotných interpretov. Jeden manželský pár nám vyrazil dych, keď nám prezradil, odkiaľ prišli. Na koncert sa totiž museli prepraviť lietadlom.

Pozrite si, odkiaľ leteli.

Galéria

​​Prípravy najväčšieho koncertu Kontrafaktu

Len pódium, na ktorom sme ich mohli vidieť, stálo viac ako 700-tisíc eur. O architektúru sa postaral dizajnér Martin Hruška, ktorý má na konte aj šou svetoznámych interpretov. Ten potvrdil, že väčšie pódium na česko-slovenskej pôde ešte nestaval. V O2 arene tak nechýbala ani LED obrazovka s veľkosťou osemposchodového paneláka či obrovské predmety, ktoré sa fanúšikom presúvali nad hlavou. Jedným z nich bol aj veľký mesiac a pôsobilo to naozaj efektne. 

Na šou pracovali ľudia z piatich krajín. Na tom, že koncert nabral svetové rozmery, sa rozhodne podieľali aj promotéri Tomáš Snášel, David Snášel a Jiří Pikrt z Mafia Records.

Galéria

​​​Počas dvojhodinovej šou odzneli tie najväčšie hity. Hudobníci a producenti Tvoj Tatko Records Patrik Rytmus Vrbovský, Ego a Anys zahrali fanúšikom spolu s prídavkami 40 skladieb - medzi nimi napríklad Moji ľudia, Temeraf, Reklama na rap, Keď sa vozíme, Zlatokopky, Dáva mi, Stokujeme vonku či Deti stratenej generácie. 

Kto si nestihol kúpiť lístok na koncert v Prahe, nemusí smútiť. Šou Kontrafaktu si môžete vychutnať už 9. 2. 2024 v Bratislave v TIPOS Aréne - Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. 

Galéria

Najnovšie videá