• Šoubiz
  • Dráma pred koncertom Dary Rolins: Bojovala o život!

Dráma pred koncertom Dary Rolins: Bojovala o život!

Speváčka prehovorila o mimoriadne vypätej situácii.

Životný koncert slovenskej speváčky sa takmer neuskutočnil. Dara Rolins v rozhovore prezradila, že ju pred vystúpením zastihli vážne zdravotné problémy a museli jej privolať záchranku.

Dara Rolins odohrala tento rok v januári koncert k svojim 50. narodeninám vo vypredanej O2 arene v Prahe. Tesne pred jednou z najdôležitejších udalostí jej života však mala namále. Začala sa totiž dusiť. „Hodinu pred koncertom sa mohlo všetko zrušiť. Sedela som v šatni a po generálke som cítila, že mám unavený krk,“ načrtla speváčka pre Fun Radio.

Pomocnú ruku jej chcela podať fotografka, ktorá jej ponúkla prírodný sprej. Ten mal speváčke uľaviť od bolesti. Lenže po nastriekaní spreja do krku sa stal pravý opak. Dara začala kašľať, nedokázala sa nadýchnuť a dusila sa.

​„Toto trvalo asi desať minút vkuse. Potom som cítila, že sa v šatni začína zhusťovať pohyb, chodili tam noví ľudia a pýtali sa, či som v poriadku. Ja som ich ubezpečovala, že sa to o chvíľu skončí,“ opísala nepríjemné okamihy obľúbená speváčka.

Nakoniec jej zavolali záchranku. „Dostala som infúziu a po prevezení do nemocnice prišla špecialistka na dýchacie cesty. Ja som vstávala, že musím ísť, pretože sa mi o hodinu začína koncert. Ona mi položila ruku na hruď s tým, že ona rozhodne, či vôbec nejaký koncert bude a že sa mám upokojiť,“ pokračovala Dara.

Dara nakoniec mohla vystúpiť a odspievať svoj životný koncert. Lekári totiž zistili, že v spreji, ktorý jej mal pomôcť, bol propolis. Ten spustil speváčke agresívnu alergickú reakciu. Všetko však dobre dopadlo a Rolins na to dodnes spomína ako na jeden z najlepších koncertov v živote.

Najnovšie videá