• Šoubiz
  • Tureckej herečke diagnostikovali nepríjemné a bolestivé ochorenie

Tureckej herečke diagnostikovali nepríjemné a bolestivé ochorenie

Tureckej herečke diagnostikovali nepríjemné a bolestivé ochorenie

Svetu to dala vedieť s humorom sebe vlastným...

Slovenskí fanúšikovia ju poznajú predovšetkým vďaka úlohe ukážkovej potvory Mukaddes v romantickom seriáli Fatmagül, v rodnom Turecku však sympaťáčka Esra Dermancıoğlu, ktorá v decembri oslávi 55. narodeniny, zahviezdila nielen vo viacerých filmových a seriálových drámach, ale i v slušnom zástupe strelených komédií.

Dôkazom toho, že Esra je zábavná a vtipná nielen vtedy, keď jej to predpisuje scenár, ale aj v súkromí, je aj jej instagramový profil, kde na veľkú radosť svojich priaznivcov často postuje fotografie a videá, ktorými si zo seba, svojho vzhľadu, vkusu, „nadania“ či slabostí neskrývane, často až nemilosrdne strieľa.

Vlasy ako po výbuchu? Nátačky či šatka po prastarkej? Roztečené linky? Rozmazaný rúž? Alebo vôbec žiadny mejkap a kruhy pod očami, že ich môžete preskakovať? Čierne „bombarďáky“ presvitajúce pod bielou sukňou? Príliš tesné, príliš krátke, príliš krikľavé, skrátka a dobre „príliš všetkého“ oblečenie? Dvojitá brada? A čo tak boky ako skriňa...? Zdá sa, že Esra sa nebojí ničoho, čomu sa väčšina žien radšej vyhýba, čo cielene cenzuruje alebo preventívne vylepšuje všakovakými filtrami - a nemá problém sa o to so všetkými podeliť.

Takže asi neprekvapí, že keď jej lekári diagnostikovali nepríjemné a bolestivé ochorenie, dala to svetu vedieť s humorom sebe vlastným: „Mám pásový opar. Turecko by to malo vedieť!“

Bridget? Nie, Esra!

Esra ako Israel "IZ" Kamakawiwo'ole

Vlasy ako po výbuchu, rozmazaný rúž... Prečo nie?

Vidí niekto roztečené linky? Hm...

Čo pod bielu sukňu? No predsa čierne „bombarďáky“!

A čo tak boky ako skriňa...?

Najobľúbenejšie romantické seriály môžeš sledovať, kedy sa tvojmu srdcu zažiada... Jedine na Voyo!

Najnovšie videá