• Šoubiz
  • Nový škandál v kráľovskej rodine! Harry už nemieni byť ticho, niekto tu klame

Nový škandál v kráľovskej rodine! Harry už nemieni byť ticho, niekto tu klame

Nový škandál v kráľovskej rodine! Harry už nemieni byť ticho, niekto tu klame

Ešte pred pár hodinami sme si mysleli, že je všetko inak a Harryho chcel niekto očierniť.

Na verejnosť sa dostala informácia, že princ Harry spolu s manželkou Meghan odmietli pozvanie na oslavu 75. narodenín kráľa Karola III. Panovník sa chystá tento míľnik osláviť večierkom v Clarence House so svojimi najbližšími priateľmi rodinou už v utorok 14. novembra. Ako sa zdá, jeden z jeho synov tam však bude chýbať.

Informáciu o odmietnutí pozvania zverejnili v Sunday Times. Hovorca Harryho a Meghan však kontaktoval britský denník Daily Mail s tým, že to nie je pravda, pretože vojvodu a vojvodkyňu zo Sussexu z Buckinghamského paláca, podľa ich slov, nikto ohľadom pozvania na oslavu nekontaktoval.

Galéria

​„Neprišiel žiaden kontakt ohľadom pozvania na blížiace sa narodeniny Jeho Veličenstva. Je sklamaním, že Sunday Times nesprávne informovali o tomto príbehu,“ uviedli. Aj zdroj blízky Harrymu a Meghan potvrdil tieto slová.

Priateľ páru pre MailOnline povedal, že jednoducho neboli pozvaní. „Nedostali žiadnu pozvánku a ani nevedeli o oslave, kým sa tieto články nedostali na verejnosť,“ tvrdí.

Vzťahy medzi „Sussexovcami“ a zvyškom rodiny sú tak stále na bode mrazu a zjavne sa na tom v blízkej budúcnosti nič nezmení.

Galéria

Najnovšie videá