• Šoubiz
  • Drastická premena Harryho Stylesa je naozaj realita. Fanúšičky sú zrútené

Drastická premena Harryho Stylesa je naozaj realita. Fanúšičky sú zrútené

Drastická premena Harryho Stylesa je naozaj realita. Fanúšičky sú zrútené

Spevák sa kompletne zbavil svojich vlasov.

Po tom, čo sa internetom a sociálnymi sieťami začala šíriť fotografia Harryho Stylesa v nie úplne najlepšej kvalite, na ktorej mal ostrihané vlasy nakrátko, fanúšikovia (a teda prevažne fanúšičky) tomu jednoducho neverili a mysleli si, že ide o výsledok photoshopu prípadne prácu umelej inteligencie. Keď sa však objavili ďalšie zábery, museli sa jednoducho zmieriť s holým faktom, že sa skrátka zbavil svojich vlasov.

Galéria

​Dvadsaťdeväťročného anglického speváka zachytili paparazzovia v sprievode priateľky Taylor Russell na koncerte U2 v aréne Sphere v meste Paradise (štát Nevada). Kanadskú herečku (29) držal pravou rukou počas toho, ako si užívali hity legendárnej írskej kapely. 

Harry sa zrejme po tom, ako ho spoznávajú na každom kroku po celom svete rozhodol byť chvíľu inkognito a nevytŕčať z davu. Alebo ho jednoducho prestali baviť dlhé vlasy. 

​Bývalý člen chlapčenskej skupiny One Direction ukončil celosvetové turné s názvom Love On Tour 22. júla, a to v talianskom meste Reggio Emilia. Počas takmer dvoch rokov trvania koncertnej šnúry odohral takmer 160 šou. Už tento štvrtok (16. novembra) vydáva Harry Styles rad unisex parfumov, ktorý vznikol v spolupráci s francúzskym výrobcom vôní a chutí Robertet. Na výber sú celkovo tri vône - Bright, Hot; Closeness a Rivulets.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Pleasing (@pleasing)

Vyšli unikátne memoáre Bona s názvom Surrender

Bono – umelec, aktivista a frontman írskej rockovej skupiny U2 napísal memoáre s názvom Surrender. Po celosvetovom úspechu vychádzajú v slovenskom preklade Tomáša Hučka.

Keďže Bono patrí k najznámejším hodobným ikonám sveta, bola jeho kariéra už veľakrát opísaná. Lenže tentoraz je to práve Bono, kto vzal do ruky pero a v knihe Surrender prvý raz napísal o svojom pozoruhodnom živote a o všetkých, s ktorými ho prežíval. Svojim jedinečným hlasom nás sprevádza na ceste od svojich raných rokov, keď vyrastal v Dubline, vrátane straty matky v štrnástich rokoch, cez nevšednú cestu U2, ktorá sa stala jednou z najvplyvnejších rockových kapiel histórie, až po jeho vyše dvadsaťročný aktivizmus, venovaný boju proti AIDS a extrémnej chudobe.

Pri písaní s úprimnosťou, sebareflexiou a humorom otvára Bono clonu do svojho života a hovorí aj o rodine, priateľoch a viere, ktoré ho udržiavali, vyzývali a formovali.

Podtitulok knihy Surrender- 40 piesní, jeden príbeh - je odkaz na štyridsiať kapitol, z ktorých každá nesie názov piesne od U2. Bono tiež pre knihu vytvoril originálne kresby, z ktorých vznikli krátke animované videá, nahovorené ním samým. Videá boli publikované na digitálnych platformách U2. Prvé animované video ilustruje úryvok z kapitoly Out of Control, v ktorej Bono rozpráva príbeh o vzniku prvého singla U2 s rovnomenným názvom Out of Control. Pieseň napísal presne v deň svojich osemnástich narodenín, 10. mája 1978.

„Všetku vášeň, ktorú Bono prináša do svojej hudby a života, prenáša aj na stránky knihy,” uvádza Bonov redaktor a vydavateľ Reagan Arthur. „Pred siedmymi rokmi sa prvý rukopis knihy dostal do rúk legendárneho Sonnyho Mehtu, zosnulého redaktora vydavateľstva Knopf. Mehta bol už vtedy presvedčený, že Bono patrí k pokračovateľom tradície veľkých írskych literárnych rozprávačov a my sme mali to šťastie, že sme sa dostali k jeho poznámkam k ranej verzii knihy. Ešte väčším šťastím je, že Bono nemá len neobyčajný osobný príbeh, ale je aj skutočne nadaným rozprávačom. Surrender je výnimočnou knihou, ktorá odhaľuje úprimný aj drzý, intímny aj hlboký príbeh Bonovho pozoruhodného života.”

„Keď som začal písať túto knihu, dúfal som, že sa mi podarí detailne vykresliť, čo som dovtedy len načrtával v piesňach. Ľudí, miesta, okolnosti môjho života,“ hovorí Bono. „Surrender nebol prirodzený koncept. Bolo to slovo, okolo ktorého som krúžil, pokým som si nezozbieral myšlienky na knihu. Stále s týmto najpokornejším odkazom zápasím - v kapele, v manželstve, vo viere, aj v živote aktivistu. Surrender je príbehom jedného pútnika... S chýbajúcim progresom, ale za to s poriadnou dávkou zábavy!”

Bono – umelec, aktivista a frontman írskej rockovej skupiny U2 napísal memoáre s názvom Surrender
Bono – umelec, aktivista a frontman írskej rockovej skupiny U2 napísal memoáre s názvom Surrender  |  FOTO:  Vydavateľstvo Lindeni

Najnovšie videá