• Šoubiz
  • Jennifer Aniston prvýkrát o strate milovaného Matthewa: Jej slová sa čítajú veľmi ťažko

Jennifer Aniston prvýkrát o strate milovaného Matthewa: Jej slová sa čítajú veľmi ťažko

Jennifer Aniston prvýkrát o strate milovaného Matthewa: Jej slová sa čítajú veľmi ťažko

Odkaz do neba kamarátovi poslal aj David Schwimmer.

Hviezdy Priateľov Jennifer Aniston a David Schwimmer vzdali na Instagrame hold svojmu zosnulému kolegovi a dobrému priateľovi Matthewovi Perrymu. Po viac ako dvoch týždňoch tak prelomili mlčanie a prvýkrát sa podelili o svoje emócie aj s verejnosťou.

Ich slová sa čítajú veľmi ťažko, zvlášť tie Jenniferine, keďže všetci vedia, aká nápomocná mu v ťažkých časoch, kedy bojoval so závislosťami, bola, a koľko pre neho ako kamarátka znamenala.

Galéria

​„To, že som sa musela rozlúčiť s naším Mattym, bola šialená vlna emócií, ktoré som nikdy predtým nezažila. Všetci v určitom momente svojho života zažijeme stratu. Strata života alebo strata lásky,“ napísala Jennifer.

„Hlboko sme ho milovali. Bol súčasťou našej DNA. Vždy nás bolo šesť. Bola to vyvolená rodina, ktorá navždy zmenila smer toho, kým sme boli, a aká bude naša cesta. Pre Mattyho – on VEDEL, že rád rozosmieva ľudí. Ako sám povedal, ak nezapočul ‚smiech‘, myslel si, že zomrie. Doslova od toho závisel jeho život,“ pokračovala.

„Všetkých nás rozosmial. A to poriadne,“ napísala. Ako ďalej uviedla, posledné týždne si prezrela správy, ktoré si vymenili. Smiala sa, plakala a zasa smiala. „Ponechám si ich navždy. Našla som jednu správu, ktorú mi jedného dňa z ničoho nič poslal. Hovorí za všetko,“ napísala. Prečítate si ju po kliknutí na šípku vpravo (priamo na fotke).

„Matty, veľmi ťa ľúbim a viem, že si teraz máš úplný pokoj a nepociťuješ žiadnu bolesť. Rozprávam sa s tebou každý deň... niekedy ťa takmer počujem, ako hovoríš „mohla by si BYŤ ešte bláznivejšia?“ napísala.

„Odpočívaj, braček. Vždy si mi urobil deň...“ dodala.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

„Matty, ďakujem ti za desať rokov smiechu. Táto fotka vznikla pri jednej z mojich obľúbených chvíľ s tebou. Teraz ma rozosmieva a zarmucuje zároveň. Predstavujem si ťa tam niekde hore v rovnako bielom obleku s rukami vo vreckách, ako sa obzeráš,“ napísal David.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa David Schwimmer (@_schwim_)

Matthew Perry zomrel vo veku 54 rokov minulý mesiac. Bez známok života ho našiel jeho asistent vo vírivke v jeho dome v Los Angeles. Viac o jeho úmrtí sme písali aj v tomto článku. 

Najnovšie videá