• Šoubiz
  • Adriana Lima sa ukázala na filmovej premiére. Fanúšikovia zostali zhrození

Adriana Lima sa ukázala na filmovej premiére. Fanúšikovia zostali zhrození

Adriana Lima sa ukázala na filmovej premiére. Fanúšikovia zostali zhrození

Nevedia, čo si majú myslieť.

Patrila k najlepšie plateným topmodelkám na svete. K najznámejším nepochybne patrí stále. Pred niekoľkými rokmi sa však z fotoateliérov a prehliadkových mól vytratila. Do čela rebríčka jej životných priorít totiž nastúpilo materstvo.

Štyridsaťdvaročná brazílska modelka Adriana Lima je dnes mamou troch detí. Dve staršie dcéry má s bývalým manželom, bývalým profesionálnym basketbalistom americkej NBA Markom Jarićom, na jeseň minulého roku porodila synčeka priateľovi a filmovému producentovi Andremu Lemmersovi.

​Kým Lima si rolu trojnásobnej mamy užíva a blesky fotoaparátov jej mimoriadne nechýbajú, mnohí jej fanúšikovia si všímajú niečo iné. Modelke posledné tehotenstvo prirodzene mohlo pridať na váhe, a práve kilá navyše rozdeľujú ľudí do dvoch kategórií.

Lima sa pred pár dňami ukázala na filmovej premiére a videá z jej pózovania na červenom koberci rozprúdili na sociálnych sieťach búrlivé diskusie. Kým jedni sa modelky zastávajú a odkazujú na kilá z tehotenstva, druhí majú iní názor. Všímajú si najmä jej tvár, ktorá podľa nich prešla výraznou premenou. Tvrdia, že zatiaľ čo postavu má štíhlu, iné sú jej oči, obočie, ale aj ústa.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Page Six (@pagesix)

Najnovšie videá