• Šoubiz
  • Emotívna spoveď Kolárovského o drogách: Video som zverejnil, pretože ma vydierali

Emotívna spoveď Kolárovského o drogách: Video som zverejnil, pretože ma vydierali

Matúš Kolárovský poskytol Markiza.sk otvorený rozhovor, kde odhalil, ako to celé s jeho drogovou kauzou v skutočnosti bolo.

V rozhovore sa dozviete:

- prečo Matúša vydierali a kvôli tomu sa rozhodol nahrať video, kde priznáva problémy s drogami a liekmi

- ako reagovala jeho mama či matka jeho dieťaťa, Veronika Nízlová

- kedy prvýkrát skúsil drogy a kedy si uvedomil, že má s nimi problém

- prečo sa pokúsil vziať si život

Matúš Kolárovský, známy pod umeleckým menom Yael, je posledné dni prepieraný médiami pre video, ktoré zverejnil na instagramovom účte. V ňom sa spevák priznal k problémom s drogami a liekmi, ktoré užíval počas náročného životného obdobia. To sa začalo s príchodom mediálnej slávy a publicity, ktorú zažíval, keď sa mu začala výrazne rozbiehať kariéra. Yael vydal niekoľko úspešných singlov, účinkoval v televíznych programoch a jeho meno sa dostávalo na titulky bulvárnych médií v spojitosti s mamou jeho dcéry, Veronikou Nízlovou.

Už v mladom veku pociťoval veľký mediálny tlak na svoju osobu, čo vyústilo k užívaniu omamných látok, čo dnes ľutuje. Matúš sa exkluzívne pre markiza.sk vyjadril k celej tejto kauze a ku všetkému s čím bol posledné dni spájaný. V emotívnom rozhovore sa otvoril a prezradil, že v období, kedy to bolo najhoršie sa dokonca pokúsil vziať si život.

Vedelo jeho okolie o jeho psychických problémoch? Aké slová mu venovala mama jeho dieťaťa Veronika Nízlová? Čo mu odkázala jeho mama a prečo ho to rozplakalo? Aké kroky plánuje spraviť spevák do budúcna? 

Dozviete sa v exkluzívnom rozhovore s Matúšom „Yaelom“ Kolárovským.

Najnovšie videá