• Šoubiz
  • Matúš Kolárovský nahral úprimné video: Priznal problém s drogami

Matúš Kolárovský nahral úprimné video: Priznal problém s drogami

Matúš Kolárovský nahral úprimné video: Priznal problém s drogami

Cestou na testy DNA odpadol.

Matúš Kolárovský uverejnil na sociálnej sieti video, ktoré si žiadalo veľkú dávku odvahy. Umelec a interpret šiel doslova s kožou na trh.

„Ešte predtým, ako začnem rozprávať, tak sa chcem fakt ospravedlniť všetkým ľuďom, ktorí za mnou stoja a ktorí majú radi to, čo robím,“ začal Matúš vo videu.

„Vždy som neznášal vyjadrovať sa, či bulváru, alebo celkovo verejnosti, lebo som si nikdy nemyslel, že ja dlžím verejnosti vysvetlenie. No teraz to prišlo do bodu, kedy som si povedal, že toto za mňa iní ľudia naozaj nemôžu,“ pokračoval a prešiel k priznaniu, o ktorom sa určite nehovorí ľahko.

„Drogy. To, že beriem drogy. A to, že s tým mám problém. Verím tomu, pevne tomu verím, že už s tým teda problém nemám, ale, áno, je to pravda. Drogy boli dlhú dobu súčasť môjho života a môjho lifestylu. Teda beriem to tak, že nie celého života, ale odkedy som začal robiť hudbu. Vysvetlenie na to úplne nemám, ale dôvod môže byť to, že som bol mladý a natáčal som veľa projektov do telky a do toho tretia pesnička, ktorá mi v živote vyšla, mala 17 miliónov pozretí, a to je pozornosť, s ktorou som naozaj nerátal a nevedel som s ňou úprimne nejakým spôsobom narábať,“ povedal ďalej.

„U mňa to zašlo až do takého momentu, kedy som sa stal závislý od liekov a možno aj od nejakých iných omamných látok a...,“ vtom sa Matúš zlomil, no napriek tomu pokračoval ďalej. „Mrzí ma to, že ma tak mnoho ľudí videlo, lebo nevedeli, čo sa deje, nevedela to moja mama, nevedel to nikto. Skončilo sa to v momente, keď... teda na istú dobu sa to skončilo, keď som to s tými liekmi úplne prehnal,“ priznal Matúš a prešiel k tomu, že sa to stalo vtedy, keď šiel na DNA testy otcovstva.

„Išiel som si robiť DNA testy kvôli tomu, aby som vedel, či som otec alebo nie som otec. Ale vlastne som s tým vo vnútri strašne bojoval. Dúfal som, že tie lieky to možno aj všetko ukončia v ten moment. Ale nakoniec som v tom vlaku iba odpadol. Jediné, čo si pamätám, že ma ľudia nejakým spôsobom začali preberať v tom vlaku a ja som sa na tie DNA testy nejakým spôsobom dostal, ale úplne si ani nepamätám, ako to celé prebehlo,“ povedal a uznal, že to na chvíľu ustálo. Čo však neustálo, bol tlak.

„Tlak verejnosti a možno aj tlak, ktorý som sám kládol na seba,“ pokračoval Matúš, ktorý vystupuje pod umeleckým menom Yael a povedal, že verí, že už to v jeho živote nenájde žiadne miesto.

Matúš sa okrem toho vyjadril ku kauze, ktorá, ako sám povedal, sa uňho skončila ešte v zárodku, pretože to začali riešiť právne. Viac vo videu:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Yael (@matuskolarovsky)

Najnovšie videá