• Šoubiz
  • Zničená Taylor Swift. Na jej koncerte zomrela mladá fanúšička

Zničená Taylor Swift. Na jej koncerte zomrela mladá fanúšička

Zničená Taylor Swift. Na jej koncerte zomrela mladá fanúšička

V piatok (17. 11.) sa v Riu de Janeiro na štadióne Estadio Olímpico Nilton Santos konal koncert Taylor Swift, kde sa stala mimoriadne smutná udalosť.

Podľa brazílskych novín fanúšička Ana Clara Benevides upadla do bezvedomia, informuje Guardian. Americký People dopĺňa, že žena sa už predtým necítila dobre. Záchranári ju previezli do nemocnice, kde zomrela na zástavu srdca.

Smrť 23-ročnej ženy otriasol aj americkou speváčkou. Tá sa na Instagrame vyjadrila, že je zničená.

„Nemôžem uveriť, že píšem tieto slová, ale so zlomeným srdcom informujem, že sme dnes večer pred mojou šou stratili fanúšičku. Ani vám neviem povedať, aká som z toho zničená,“ uviedla.

Taktiež napísala, že má veľmi málo informácií, ale vie, že bola neuveriteľne krásna a príliš mladá.

Je to posledná vec, o ktorej si myslela, že by sa mohla stať pred jej šnúrou koncertov po Brazílii. Cíti hlbokú stratu a jej srdce patrí rodine a priateľom zosnulej.

Vyjadrenie Taylor Swift  |  FOTO:  Instagram/taylorswift

Vysoké teploty

Návštevníci koncertu sa sťažovali na horúčavy na štadióne. Sky News tvrdí, že teploty v brazílskom meste údajne dosahovali teplotu 38 stupňov Celzia.

Na sociálnej sieti X sa objavili videá, na ktorých Swift nakrátko prerušila koncert, aby mohli fanúšikom poskytnúť vodu. Aj speváčka hádzala fľašu vody do davu, keď spievala. Na iných zas počuť ľudí skandovať: „Vodu, vodu, vodu!“

Popová hviezda pricestovala do Brazílie začiatkom týždňa v rámci svojho turné Eras Tour.

Swift by mala opäť vystúpiť v Riu v sobotu a v nedeľu večer. V príspevku sa vyjadrila, že na najbližších koncertoch nebude o incidente hovoriť, pretože by ju premohol smútok.

Americká speváčka a skladateľka má svoj koncertný film. Viac sa dozviete v nasledujúcom videu:

Najnovšie videá