• Šoubiz
  • Majú William a Kate obavy? Harry s Meghan prekvapili nečakaným vyhlásením

Majú William a Kate obavy? Harry s Meghan prekvapili nečakaným vyhlásením

Majú William a Kate obavy? Harry s Meghan prekvapili nečakaným vyhlásením

Ak to myslia vážne, tak sa chystá veľký zvrat.

Cez víkend britské médiá informovali o možnosti, že by sa „zatúlané ovečky“ na Vianoce vrátili ku kráľovskej rodine. Podľa najnovších správ, ktoré zverejnil denník Daily Mail, by vraj princ Harry a Meghan prijali pozvanie na strávenie sviatkov v Sandringhame, je však nepravdepodobné, že by ich tam niekto zavolal.

Správy o tom, že vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu by neodmietli ponuku od Jeho Veličenstva pripojiť sa k rodine na spoločné trávenie sviatkov, prišli po tom, čo mal Harry vraj veľký záujem zavolať otcovi na jeho narodeniny a vraj spolu s Meghan nahrali video jeho vnúčat, princa Archieho a princeznej Lilibet, ako mu spievajú, pritom vlastne svojho starého otca od narodenia videli žalostne málo.

Galéria

​Zdroje z okolia Sussexovcov tvrdia, že by manželia, ktorí našli svoje životné šťastie v USA, chceli s kráľovskou rodinou dosiahnuť postupné zmierenie. Ako by sa v ich prítomnosti cítili iní členovia rodiny, napríklad princ William s Kate, je otázne. Vzťahy medzi bratmi sú totiž na totálnom bode mrazu.

Najnovšie videá