• Šoubiz
  • Boris Kollár má 16 detí. Najnovší prírastok splodil s o viac ako 30 rokov mladšou kráskou

Boris Kollár má 16 detí. Najnovší prírastok splodil s o viac ako 30 rokov mladšou kráskou

Boris Kollár má 16 detí. Najnovší prírastok splodil s o viac ako 30 rokov mladšou kráskou

Politik má ďalšieho synčeka.

Bývalá partnerka Borisa Kollára a matka jeho dvoch detí Barbora Richterová od minulého roka doslova ťaží proti známemu podnikateľovi a politikovi. Vyťahuje naňho rôzne detaily ohľadom správania k ich spoločných deťom. Tentoraz však zašla ešte ďalej. Na sociálnej sieti zverejnila meno ďalšej mamičky, ktorá mala pred časom na svet priviesť dieťa číslo 16. Informuje PLUS 7 Dní.

Pred pár dňami túto informáciu všetci brali s rezervou, keďže sa k tomu nevyjadril ani samotný Boris Kollár. Narodenie ďalšieho potomka však potvrdila nová „svokra“ Silvia Šatníková, ktorú rozhorčilo konanie Barbory Richterovej. Kollár sa na východnom Slovensku zblížil s jej 25-ročnou dcérou Vanessou Hrubovčákovou, ktorá sa profesionálne venuje fitnesu tak, ako jej mama. Vanessa si v roku 2015 vybojovala bronz na juniorských majstrovstvách Slovenska v Bikini Fitness. Teraz sa však venuje materských povinnostiam. Fotky Vanessy však okrem súťaží nikde inde nenájdete, pretože si zrušila účty na sociálnych sieťach. 

Na jej obranu sa však ozvala jej mama Silvia. „Áno, čo sa týka môjho vnuka, som hrdá babička a nedám dopustiť na Borisa. Je to jeden z mála ľudí, ktorý je normálny, milý a dobrý človek,“ napísala na sociálnej sieti. „Aj keby mal Boris stodvadsať detí s päťdesiatimi ženami, vám sa spovedať nikto nemusí. Vy ste nikto, vy ste nič!“ odkázala Richterovej.

Zo slov Silvie Šatníkovej je cítiť jasný hnev na Barboru, a tak sa pustila do nej aj ona. „Drahá slečna Barbora Richterová, neberte si do svojich úst mňa a moju rodinu, príliš v nich smrdí. Ste psychicky chorá žena, zatrpknutá, zlomyseľná, závistlivá a žiarlivá... Každý normálny človek usúdi, že nie ste v poriadku. Smejete sa z Borisovho háremu a sama ste do neho patrili, dokonca double. Smejete sa z Borisa, ako vyzerá, aký je, no keď oplodňoval vás, zrejme vám to neprekážalo, ale chápem, mysleli ste v tej chvíli na iné záležitosti spojené s nim... Nevyšlo?? Slečna Richterová. Čo ste čakali?? Vaša malá kapacita mozgu vám zrejme nestačila na to, aby ste pochopili, že Boris bol, je a bude taký, aký je. Namiesto toho, že šírite nenávisť a zlo, venujte svoj čas deťom, ktoré sú údajne na tom psychicky zle práve kvôli vášmu nevhodnému a neprimeranému správaniu. A modlite sa, aby sa vám to všetko zlo nevrátilo,“ napísala.

S Borisom Kollárom prežila románik aj Ema Ferusová, ktorá pred pár mesiacmi otvorene prehovorila o ich vzťahu. Sú dnes v kontakte?

Najnovšie videá