• Šoubiz
  • Syn Brada Pitta poslal otcovi hrozný odkaz: Vulgarizmy a škaredé obvinenia

Syn Brada Pitta poslal otcovi hrozný odkaz: Vulgarizmy a škaredé obvinenia

Syn Brada Pitta poslal otcovi hrozný odkaz: Vulgarizmy a škaredé obvinenia

Slová venované slávnemu hercovi sa čítajú veľmi ťažko.

Svet obletel šokujúci odkaz syna Brada Pitta a Angeliny Jolie, Paxa (19), ktorý venoval svojmu otcovi ešte v roku 2020. Slová plné hnevu, ktoré vraj zdieľal na Deň otcov v príbehu na svojom zamknutom instagramovom profile, získal britský denník Daily Mail.

„Všetko najlepšie ku Dňu otcov tomuto kreténovi svetovej triedy. Znovu a znovu dokazuješ, že si hrozný a opovrhnutia hodný človek. Nemáš žiadnu ohľaduplnosť ani empatiu k svojim štyrom mladším deťom, ktoré sa v tvojej prítomnosti trasú strachom. Nikdy nepochopíš, akú škodu si spôsobil mojej rodine, pretože toho nie si schopný. Urobil si zo života mojich najbližších neustále peklo. Môžeš sebe aj svetu hovoriť, čo chceš, ale pravda raz vyjde najavo. Tak šťastný Deň otcov, ty sk****ná hrozná ľudská bytosť,“ napísal v príspevku.

Angelina Jolie si Paxa adoptovala v roku 2007 z vietnamského sirotinca. Ako trojročného ho opustila jeho biologická mama, ktorá bola závislá od heroínu. Brad si ho taktiež formálne adoptoval o rok neskôr.

Galéria

​Bývalí manželia sa dodnes naťahujú o deti a o Bradovi kolujú nepekné zvesti, že sa v roku 2016 počas letu z Francúzska do Los Angeles na palube súkromného lietadla pod vplyvom alkoholu škaredo pochytil s najstarším synom Maddoxom.

Evidentne však naštrbené vzťahy mal alebo stále má aj s Paxom. Zdroj pre Daily Mail potvrdil, že účet, na ktorom bol zverejnený vyššie uvedený ostrý odkaz, naozaj patrí Paxovi. „Je to účet, ktorý môžu sledovať len jeho priatelia. Väčšinou sú to priatelia zo školy. Nikdy nehovorí veľa o svojich rodičoch, takže tento krok bol nezvyčajný,“ uviedol zdroj.

Najnovšie videá