• Šoubiz
  • Lord of the Dance prídu na Slovensko aj v roku 2024! Pomôžu Nadácii Markíza

Lord of the Dance prídu na Slovensko aj v roku 2024! Pomôžu Nadácii Markíza

Lord of the Dance prídu na Slovensko aj v roku 2024! Pomôžu Nadácii Markíza

V Bratislave sa predstavia 3. júna, v Košiciach 4. júna 2024.

Divákmi milovaná írska tanečná skupina LORD OF THE DANCE, ktorá minulý rok vypredala Bratislavu, sa budúci rok opäť vráti na Slovensko. Tentoraz to však bude premiéra v najväčšej bratislavskej hale TIPOS Aréna – Zimný štadión Ondreja Nepelu a po piatich rokoch zavítajú aj do Steel arény Košice. V Bratislave sa predstavia 3. júna a o deň neskôr, 4. júna 2024 v Košiciach. Vstupenky na obidve mestá sú v predaji v sieti Predpredaj, navyše 1 euro z každej jednej predanej vstupenky poputuje na pomoc deťom prostredníctvom Nadácie Markíza!

Lord of the Dance sa stali fenoménom a najnavštevovanejším tanečným predstavením všetkých čias. Doteraz ich v 60 krajinách a na piatich kontinentoch videlo neuveriteľných 60 miliónov divákov! Michael Flatley po celé roky, aj keď už sám aktívne nevystupoval, dohliadal veľmi prísne na kvalitu pódiového spracovania, choreografie aj výber samotných tanečníkov.

Koncom minulého roka úspešne zabojoval s vážnym ochorením a opäť sa venuje tomu, čo najviac miluje. „Vždy sme veľmi radi jazdili do Česka a na Slovensko – diváci nás tu vždy veľmi srdečne vítali. Myslím, že sila a energia našich vystúpení vyvolávajú ohlas u ľudí, ktorí majú podobného ducha, ako je ten náš – írsky. Aj preto sa do týchto krajín vždy tešíme o čosi viac! Teda ja osobne som od roku 2015 už na dôchodku – ale myslím, že mám skvelých nasledovníkov!“ povedal Flatley.

K 25. výročiu pripravil neúnavný a nestarnúci Flatley európske turné a zároveň inovovanú verziu svojej slávnej šou, v ktorej sa vraj počas jedného predstavenia ozve až 150 000 tanečných klepnutí. Okrem nových kostýmov, skvelých špeciálnych efektov a rokenrolového svetelného dizajnu, ktorý dopĺňa samotné predstavenie, sľubuje nadšený autor aj nové tanečné čísla a hudbu a to všetko pod názvom Lord of the Dance: 25 Years of Standing Ovation, teda 25 rokov ovácií po stojačky.

Flatley ďalej nasleduje svoj sen a opäť to bude dozaista nezabudnuteľný zážitok - aj 3. júna v Bratislave a 4. júna 2024 v Košiciach!

Vstupenky exkluzívne v sieti Predpredaj.sk, pričom jedno euro z každej jednej predanej vstupenky poputuje na pomoc deťom prostredníctvom Nadácie Markíza!

Najnovšie videá