• Šoubiz
  • James Blunt sa vráti do Bratislavy: Teším sa, ako sa hodím do davu, keď vás navštívim!

James Blunt sa vráti do Bratislavy: Teším sa, ako sa hodím do davu, keď vás navštívim!

James Blunt sa vráti do Bratislavy: Teším sa, ako sa hodím do davu, keď vás navštívim!

My vám už čoskoro prinesieme exkluzívny rozhovor s britskou speváckou hviezdou.

Jeden z najúspešnejších popových spevákov nedávnej minulosti vystúpi v rámci svojho turné The Who We Used To Be Tour aj v Bratislave. Koncert sa uskutoční 6. marca 2024 v TIPOS Aréne – Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Vstupenky sú v predaji v sieti Predpredaj a keďže predvianočný čas je čas zázrakov, ale aj vzájomnej pomoci, jedno euro z každej predanej vstupenky poputuje na pomoc deťom prostredníctvom Nadácie Markíza!

​Na koncerte v Bratislave James Blunt predstaví svoj nový album, ktorý vyšiel koncom októbra, a ktorého názov dal aj názov aktuálnemu turné. Druhého augusta už zverejnil aj prvý singel z albumu Who We Used To Be - Beside You.

„Nenachádzam slová, ktorými by som vyjadril moje nadšenie, že v roku 2024 opäť vyrazíme na cesty a stretneme sa na koncertoch. Písanie a nahrávanie nového albumu bolo zábavné a verím, že vás niektoré songy opäť postavia na nohy a roztancujú. Teším sa, ako sa hodím do davu, keď vás navštívim!“ týmito slovami pozýva James na svoje najbližšie turné.

Bývalý vojak predal celosvetovo viac ako 20 miliónov kópií albumov, pričom jeho debut Back To Bedlam z roku 2004 sa stal vo Veľkej Británii najpredávanejšou nahrávkou nultých rokov 21. storočia.

James Blunt je držiteľom dvoch Brit Awards, dvoch Ivor Novello Awards, dvoch MTV Video Music Awards a piatich nominácií na Grammy.

K jeho najúspešnejším hitom patria skladby You're Beautiful, Wisemen, Goodbye My Lover, Carry You Home či 1973.

James Blunt už na Slovensku vystúpil a dokázal fanúšikom, že okrem zaľúbených piesní, v ktorých je majster, dokáže prekvapiť svojím tancom medzi divákmi či zoskokmi z pódia. Rozhodne to nebude žiadna nuda ani 6. marca v TIPOS Aréne – Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, kde sú na ploche k dispozícii miesta na státie, ale aj na státie rovno pod pódiom.

Predaj vstupeniek v sieti Predpredaj, navyše jedno euro z každej predanej vstupenky poputuje na pomoc deťom prostredníctvom Nadácie Markíza.

James Blunt vystúpi v Bratislave 6. marca 2024
James Blunt vystúpi v Bratislave 6. marca 2024

Najnovšie videá